správa a spracovanie xml feedov

Importujte produkty
rýchlo a automaticky

Prenášajte produkty od dodávateľov do Vášho e-shopu rýchlejšie a bez zbytočnej práce. Správa a spracovanie XML feedov Vám umožní automaticky importovať všetky potrebné údaje do e-shopu a Vy sa tak budete môcť venovať Vašim zákazníkom. 

Správa a spracovanie
XML feedov

Čo sú XML feedy?

XML feedy sú špeciálne kódy, ktoré obsahujú všetky potrebné informácie o Vašich produktoch. Nájdete v nich napríklad informácie o tom ako sa produkt volá, koľko stojí, koľko kusov sa nachádza na sklade a pod.

Na čo sa používajú?

XML slúžia buď na prepojenie e-shopu s vyhľadávačmi ako je napr. Heureka alebo vďaka nim dokážete ľahko prepojiť e-shop so skladom Vášho dodávateľa. Vaše produkty sa tak budú jednoducho importovať do e-shopu cez XML feed bez toho, aby sme museli čokoľvek meniť alebo nastavovať. 

Automatický a pravidelný import produktov

Vďaka XML feedom vie e-shop automaticky prijať všetky potrebné informácie od Vášho dodávateľa, zapísať ich a kedykoľvek aktualizovať bez toho, aby ste pohli či i len prstom. 

Prispôsobenie e-shopu podľa potreby

Spravte Váš e-shop jedinečným

Vďaka úprave feedov je možné prispôsobiť čo a ako Váš e-shop pri importe zapíše. Dá sa tak napríklad nastaviť špeciálny názov pre kategóriu, preklady textov či optimalizovať, ktoré konkrétne údaje sa na e-shope objavia.  A tak, len vďaka jednoduchým úpravám, vyniknete nad konkurenciou. 

Preklad do jedného či viacerých jazykov

Je Váš dodávateľ zo zahraničia? Potrebuje preložiť názvy kategórií či produkty do jazyka Vášho e-shopu? Vďaka automatickému prekladu feedov sa nemusíte báť žiadnych  jazykových bariér,  nech už je Váš dodávateľ odkiaľkoľvek. 

Produktové obrázky, ktoré nespomalia e-shop

Produktové obrázky sú dôležitou súčasťou každého e-shopu. Práve vďaka nim sa zákazníci rozhodujú o kúpe produktu. Avšak, pri väčšom množstve produktov dokážu výrazne zaťažiť webstránku a spomaliť jej načítavanie. Správna optimalizácia a ich uloženie na serveri je preto kľúčovym krokom pri tvorbe e-shopu. 

E-shop, ktorý poteší zákazníkov i prehliadač

Skvelý e-shop sa nevyznačuje len dobrými produktami. Od prvého načítania až po sfinalizovanie objednávky, musí zákazník pociťovať pohodlie, rýchlosť a bezpečnosť. Tvorba e-shopu preto pre nás znamená viac ako len design a našim klientom ponúkame viacero možností v oblasti  optimalizácie, ochrany či SEO nastavení.  

Optimalizácia
obrázkov či celého e-shopu

čo ponúkame?

ako prebieha správa a spracovanie XML feedov vo Verteco?

spracovanie
XML feedov

Spracujeme zaslaný XML feed od Vášho dodávateľa a prepojíme ho s Vašim e-shopom.

Customizácia
XML kódu

Prispôsobíme XML kód podľa potrieb Vášho e-shopu.

import a správa
produktov

Pomôžeme Vám importovať produkty, spravovať ich a zabezpečíme automatizáciu importov.

Zápis a optimalizácia
obrázkov

Pomôžeme Vám nájsť najvhodnejšie riešenie pre zápis produktových obrázkov.

optimalizácia
e-shopu a produktov

Optimalizujeme Váš e-shop tak, aby pravidelná aktualizácia produktov nijako neovplyvnila Vašich zákazníkov.

Sme partnerom..

S tvorbou e-shopou a XML feedov máme mnohé skúsenosti, vďaka čomu sme sa stali aj oficiálnym Shoptet či Google partnerom.

Shoptet sa na slovenskom a českom trhu špecializuje na prenájom e-shopových riešení, ktoré sú obľúbené najmä pre jednoduché a intuitívne ovládanie. V súčasnej chvíli Shoptet pomáha podnikať už 28991 aktívnym e-shopom, čo je tretina všetkých internetových obchodov pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. 

A ako certifikovaný partner Googlu udržiavame vysoké  skóre optimalizácie na všetkých našich weboch a ponúkame mnohé iné služby v oblasti online marketingu, SEO optimalizácii a i.

cenna

49€/mesačne

Objavte naše služby za výhodnú cennu len 49€ mesačne. Vďaka tomu nebudete mať s nahadzovaním produktov žiadnu prácu navyše. 

čo všetko ponúkame?

referencie

Naše služby využívanú na svojich e-shopoch viacerí naši zákazníci.
Pozriete si našu prácu a pridajte sa medzi nich ešte dnes. 

Kontaktujte nás

Naše riešenie nielen navrhujeme, ale poskytujeme aj komplexnú implementáciu riešení od nápadu až po kvalitný e-shop.

spracovanie XML feedov