hr marketing

Už viacerým slovenským firmám sme pomohli zdigitalizovať ich HR manažment za pomoci webu, aplikácie alebo cez rôzne HR videá. Pridajte sa medzi tieto firmy a uľahčite si produktivitu vo firme a nadviažte lepší kontakt s Vašimi zamestnancami. 

Play
Play
Play
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

kompletný HR marketing

len v dvoch fázach

Proces digitalizácie HR marketingu u nás prebieha v dvoch fázach. V prvej sa zameriavame na získavanie a oslovenie nových, potencionálnych zamestnancov. Využívame na to rôzne marketingové taktiky, pričom každý zákazník si z nich môže vybrať tie, ktoré sa mu zdajú byť najefektívnejšie či najvhodnejšie. Následne na to nadviažeme druhou fázou, kde je našim hlavným cieľom vylepšenie vzťahov, prostredia či spokojnosti všetkých Vašich pracovníkov. 

Fáza I.

môznosti a taktiky

zíSKANIE ZAMESTNANCA

verteco espanol graphics icon

Image movie
a náborové video

image movie
a náborové video

Vykreslenie pracoviska formou motivácie zamestnať sa práve na tomto pracovisku. Ukázať aj pozadie firmy, aby uchádzač stratil ostych a zároveň, aby si vedel aj sám lepšie vyhodnotiť, či je na prácu vhodný.
verteco icon

webové stránky

zamerané na nábor ľudí

webové stránky

Uverejňujeme tu HR videá, pridávame aktualizácie na volné pozície a zároveň tu návštevník stránky nájde aj kontaktný formulár na zaradenie do databázy uchádzačov - celý web vedie návštevníka čisto k procesu získaniu si práce.
verteco icon

reklamné bannery

reklamné bannery

Upevnenia na budovu pre získanie ešte väčšej pozornosti potencionálnych uchádzačov.
verteco espanol graphics icon

ideamaking

Ideamaking

Vytvárame kreatívu na kampane, vznik nového a lepšieho, si v zárodku žiada pútavú myšlienku.
verteco icon

online reklamy

online reklamy

Od vytvorenia myšlienky, tvorbu contentu, vizuálov až po tvrdý performance.
verteco icon

správa sociálnych médií

sprácva sociálnych médií

Veľmi dôležité pre Y a X generáciu.
verteco icon

promo materiály

na prácu vo firme

promo materiály

Billboardy, brožúry, letáky..

Fáza II.

môznosti a taktiky

udržanie zamestnanca

(a efektivity či spokojnosti pri práci)

verteco icon

zaškoľovacie videá

zaškoľovacie videá

Vo fáze, keď už zamestnanec vstúpi do firmy, nech sa čo najskôr zaškolí - na videu uvidí podrobný proces a vie sa k tomu kedykoľvek vrátiť, ak mu niečo nebude jasné. Zo skúsenosti vieme, že často sa nováčikovia hanbia opýtať a radšej si opätovne pozrú návodné video, v ktorom majú pracovný proces firmy prehľadne uložený v štruktúre na videách na jednom www linku, resp. v mobilnej aplikácií.
verteco icon

BOZP videá

BOZP videá

Všeobecné BOZP školenia sú síce povinné zo zákona, ale neprinesú želaný účinok, pretože ich zamestnanci vnímajú ako nezáživnú povinnú jazdu. Naše BOZP videá cielime na konkrétne riziká, ktoré vo firme hrozia a cez audiovizuálny vnem pomocou trefného videa, často aj s nadsázkou humoru, to lepšie a dlhodobejšie uložíme do pamäti zamestnanca.
verteco icon

mobilná aplikácia

mobilná aplikácia

Mobil máme ihneď po ruke, preto môžete cez notifikácie odkomunikovať zamestnancom tie najdôležitejšie správy, s možnosťou vloženia videa. Taktiež by mohli cez ňu zamestnanci nahlásiť PN či podnety na vylepšenie pracoviska. Môže obsahovať zoznam benefitov, (otvárané úmerne s dĺžkou odpracovaných rokov) či vouchery napojené na užívateľské konto, ktoré vyhrajú vo výkonnostných súťažiach a iné.
verteco icon

webové stránky

zamerané na komunitné udržanie kolektívu

webové stránky

Akýkoľvek vnútorný small talk channel, spájať sa do popracovných aktivít, ako napr. volejbal po práci v piatok a iné záujmov aktivity vedúce k posilneniu a stabilizácii kolektívu.
verteco icon

procesové videá

procesové videá

Ak prichádza k nejakému vylepšeniu vo firme alebo komunikovaniu zmeny, vieme to prehľadne natočiť a pútavo odprezentovať na videu.
verteco icon

PVC makety

tabule do výrobných hál

PVC makety

Pre procesové vysvetlenia / zlepšenia.
website analysis image

Máte záujem o službu hr marketing?

Oslovte nás tu!

Alebo nám zanechajte Váš email: 

Ochrana údajov & Cookies | Copyright © 2021 Verteco s.r.o.
Ochrana údajov & Cookies
Copyright © 2021 Verteco s.r.o.