Slider

fotografie

Fotografie predstavujú dôležitú súčasť dnešného sveta. Pomáhajú nám pri zachovávaní spomienok, pomáhajú šíriť našu radosť, no taktiež sú dôležitým marketingovým nástrojom pri predstavovaní firmy či produktov. 

Objavte čaro profesionálnych fotografií práve cez naše štúdio a zdieľajte Vašu radosť s Vašimi zákazníkmi či najbližšími cez kvalitné fotografie. 

Slider

svadby a oslavy

Svadby, stužkové, rodinné oslavy… náš viacčlenný tím Vám s radosťou pomôže vytvoriť kvalitné spomienky na Váš deň. A Vy ste ich tak mohli bez akýchkoľvek problémov a s hrdosťou zdieľať s Vašimi najbližšími.

Navyše, vďaka tomu, že vo Verteco ponúkame aj rôzne grafické, printové či produkčné služby,  vieme Vám pomôcť naplánovať Váš deň do posledného detailu. Či už ide o svadobné pozvánky a menovky, maturitné tablá, produkciu videa, radi Vám vo všetkom pomôžeme a poradíme. 

firemné fotografie

Súčasťou mnohých marketingových kampaní je práve vizualizácia spoločnosti. Cez fotografie sa totiž dokážete oveľa jednoduchšie a rýchlejšie napojiť na zákazníka a získať si ho. Predstavujte preto Vašu firmu cez kvalitné fotografie vytvorené okom profesionála. 

Ponúkame a zabezpečujeme rôzne typy fotografií podľa Vašich potrieb – panoramatické, tímové, modelové situácie a i., či dodatočné grafické spracovanie fotografií, aby ste ich mohli v budúcnosti využívať na rôzne účely. 

Slider
Slider

biznis portrét

Potrebujete osobný portrét do Vášho biznis portfólia, na webovú stránku či pre publikáciu v médiách? Vo Verteco Vám pomôžeme zažiariť aj v prípade, že kamery nie sú Vašou silnou stránkou.

Naše služby ponúkame v oblasti individuálnych biznis portrétov a aj tímových fotografií. Všetko potrebné na fotenie zabezpečujeme my, od Vás vyžadujeme len úsmev pri fotení.

produkty

Predaj produktov je založený na vizuálnom predstavení produktu zákazníkovi. Fotografia produktu je jedna z prvých vecí, ktorú si zákazníci všímajú a preto rozhodne musí vedieť zaujať.

Vo verteco Vám radi pomôžeme nafotiť kvalitné a originálne fotografie Vašich produktov pre Váš e-shop, produktový katalóg, či na marketingové účely. 

Slider

profesionálna a kvalitná

produkčná technika

Pri fotografovaní používame profesionálnu techniku, aby sme Vám tak zaručili skvelú kvalitu fotografií.  

Slider

stále váhate?

Zaujali Vás naše práce ale nie ste si istý, či sme pre Vás tým vhodným riešením?  Ak ste to dočítali až sem, určite nám napíšte. Radi sa s Vami nezáväzne porozprávame, aby ste si mohli overiť, či sme vhodným riešením pre Vaše potreby. 

Ochrana údajov & Cookies | Copyright © 2021 Verteco s.r.o.
Ochrana údajov & Cookies
Copyright © 2021 Verteco s.r.o.