fotografie

Fotografie predstavujú dôležitú súčasť dnešného sveta. Pomáhajú nám pri zachovávaní spomienok, pomáhajú šíriť našu radosť, no taktiež sú dôležitým marketingovým nástrojom pri predstavovaní firmy či produktov. 

Objavte čaro profesionálnych fotografií práve cez naše štúdio a zdieľajte Vašu radosť s Vašimi zákazníkmi či najbližšími cez kvalitné fotografie. 

svadby a oslavy

Svadby, stužkové, rodinné oslavy… náš viacčlenný tím Vám s radosťou pomôže vytvoriť kvalitné spomienky na Váš deň. A Vy ste ich tak mohli bez akýchkoľvek problémov a s hrdosťou zdieľať s Vašimi najbližšími.

Navyše, vďaka tomu, že vo Verteco ponúkame aj rôzne grafické, printové či produkčné služby,  vieme Vám pomôcť naplánovať Váš deň do posledného detailu. Či už ide o svadobné pozvánky a menovky, maturitné tablá, produkciu videa, radi Vám vo všetkom pomôžeme a poradíme. 

firemné fotografie

Súčasťou mnohých marketingových kampaní je práve vizualizácia spoločnosti. Cez fotografie sa totiž dokážete oveľa jednoduchšie a rýchlejšie napojiť na zákazníka a získať si ho. Predstavujte preto Vašu firmu cez kvalitné fotografie vytvorené okom profesionála. 

Ponúkame a zabezpečujeme rôzne typy fotografií podľa Vašich potrieb – panoramatické, tímové, modelové situácie a i., či dodatočné grafické spracovanie fotografií, aby ste ich mohli v budúcnosti využívať na rôzne účely. 

biznis portrét

Potrebujete osobný portrét do Vášho biznis portfólia, na webovú stránku či pre publikáciu v médiách? Vo Verteco Vám pomôžeme zažiariť aj v prípade, že kamery nie sú Vašou silnou stránkou.

Naše služby ponúkame v oblasti individuálnych biznis portrétov a aj tímových fotografií. Všetko potrebné na fotenie zabezpečujeme my, od Vás vyžadujeme len úsmev pri fotení.

produkty

Predaj produktov je založený na vizuálnom predstavení produktu zákazníkovi. Fotografia produktu je jedna z prvých vecí, ktorú si zákazníci všímajú a preto rozhodne musí vedieť zaujať.

Vo verteco Vám radi pomôžeme nafotiť kvalitné a originálne fotografie Vašich produktov pre Váš e-shop, produktový katalóg, či na marketingové účely. 

profesionálna a kvalitná

produkčná technika

Pri fotografovaní používame profesionálnu techniku, aby sme Vám tak zaručili skvelú kvalitu fotografií.  

Kto sme?

Sme kreatívne štúdio Verteco s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti digitálu a reklamy. Naša práca nás neuveriteľne baví a poznať to aj na výsledku našich prác. Preto sme ako jedno z mála štúdií, ktoré má politiku – ak nebudete spokojní, neplatíte vôbec nič! Stojíme si totiž za kvalitou, ktorá je podmienkou, ak máme byť za niečo platení. Neváhajte nám napísať a vyskúšajte si nás.

01

bez rizika

bez rizika

Platíte len v prípade, že sa Vám výsledok bude páčiť. Je na nás, aby sme doručili dobrú kvalitu.

02

overená kvalita

overená kvalita

Medzi našich klientov patria top firmy na Slovensku, takže sa o kvalitu nemusíte báť.

03

inovatívne riešenia

inovatívne riešenia

Naše práce robíme podľa najnovších štandardov a sledujeme všetky moderné trendy vo svete digitálu.

04

komplexnosť

komplexnosť

S nami už nepotrebujete hľadať dodávateľa na každú jednu oblasť osobitne. Ušetríte kopec času.

05

priaznivé ceny

priaznivé ceny

Nie sme najlacnejší, no u nás dostanete za rovnaké peniaze oveľa viac muziky.

06

osobné stretnutia

osobné stretnutia

Radi sa s Vami pri každom dôležitom kroku stretneme osobne, či u nás na pobočke alebo inom mieste

07

osobitý prístup

osobitý prístup

K našej práci pristupujeme ľudsky, vždy originálne a hlavne s unikátnosťou vytvorenou pre Vašu značku.

08

urgencie

urgencie

Ak niečo horí a musí to byť hotové "včera", my Vás podržíme. Na občasné zamakanie v noci či cez víkend sme zvyknutí.

ďalšie
služby

Už viacerým našim klientov sme pomohli vytvoriť to správne riešenie, a to len vďaka tomu, že naše služby a riešenia vyhovujú malým či veľkým firmám. 

Všetko zabezpečí náš tím právnych expertov a partnerov! Procesom Vás budeme sprevádzať, aby bola expanzia čo najjednoduchšia a vy sa môžete sústrediť na podnikanie.

Všetko vybavíte pohodlne u nás! Máme externých overených partnerov v Nemecku, takže vieme poskytnúť maximálne komfortný proces pre Vašu expanziu.

Hľadáte šikovného pomocníka?

Našli ste ho!

Kontaktujte nás ešte dnes a objavte najlepšie benefity, ktoré ponúkame našim klientom. Radi zodpovieme akékoľvek Vaše otázky a poradíme Vám čo najvýhodnejšie riešenie.  Osobné konzultácie radi ponúkneme aj v mimo našich office v mestách Nitra, Trnava a Trenčín a v ich okolí. 

Napíšte nám

info@verteco.sk

Zavolajte nám

+421 948 355 017

Navštívte nás:

Dunajská 4,
811 08 Bratislava

Štúrova 849,
962 12 Detva

Rosinská cesta 13,
010 08, Žilina

Nájdite nás online:

Napíšte nám a my sa vám ozveme späť.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Ochrana údajov & Cookies | Copyright © 2023 Verteco s.r.o. |
Ochrana údajov & Cookies | Copyright © 2023 Verteco s.r.o. |