video

Nastupujúci formát, ktorý valcuje

Audiovizuálny vnem si vaši zákazníci
zapamätajú lepšie až o 80%.

Vo videu náš mozog spája vizuálny a zvukový vnem, čo funguje pre pamäť lepšie.  Navyše, v dnešnej dobe sociálnych sietí je miera pozretí videa omnoho vyššia v porovnaní  s čítaním textového článku.

Prehrať video

prezentácia produktu

profesionálny prístup

Máme profesionálny, no ľudský prístup. S nami sa vždy dá dohodnúť, aj keď zrovna od vás chce šéf nejaký neštandard.

rýchla produkcia

Pretože vieme vypracovať projekt ozaj rýchlo (a stále precízne), ak potrebujete niečo urgentne. Nikdy Váš deadline nezmeškáme, na to sa spoľahnite.

všetko pod jednou strechou

Pretože Vám ušetríme množstvo času tým, že vieme vypracovať celý projekt pod jednou strechou, od úvodnej kreatívy, scenára, až po dabing a otitulkovanie a promovanie videa.

skúsenosti

Pretože videá robíme už dlho a medzi našich klientov patrí napríklad Matador, Telekom, Profesia či kúpele Rajecké Teplice.

Zábery z vtáčej perspektívy sú ešte stále in. Ukážte svoju firmu, areál či podujatie z hora tak, ako to ľudia nemajú možnosť vidieť každý deň. Netreba krídla, stačí malý dron, ktorý natočí kvalitné a hlavne vizuálne pútavé video z netradičného pohľadu a o unikátne zábery máte postarané.

Ukážte svojim potencionálnym aj stálym klientom, aká vaša firma je, čo sú jej prednosti, ako to u vás vyzerá, chodí, predstavte svoje hodnoty a zásady. Otvorte sa, zaujmite, budujte si dobrý imidž a získajte dôveru stále väčšieho množstva zákazníkov.

Chýbajú vám zamestnanci, no neviete, ako ich zaujať a získať? Predstavte svoju firmu ako príťažlivého zamestnávateľa, upozornite na benefity pre zamestnancov alebo ukážte, ako vyzerá ozajstná práca na danej pozícii. Prichádzajúce CV-čka nebudete stíhať triediť.

Už ste našli nového zamestnanca a potrebujete ho zaučiť? Dajte mu k dispozícii zaškoľovacie videá, v ktorých bude mať stručne a jasne zhrnuté svoje povinnosti a návody k činnostiam. Bude sa môcť k nemu vrátiť kedykoľvek, keď mu niečo nebude jasné a skôr sa zžije so svojou novou pozíciou. Prichádzajúce CV-čka nebudete stíhať triediť.

Ak má váš produkt alebo služby výhody oproti konkurencii alebo vlastnosti, ktoré chcete predstaviť verejnosti, ukážte to priamo vo videu. Potencionálny zákazníci skôr uveria tomu, čo uvidia (takmer) na vlastné oči. Veď predsa nemáte čo skrývať. 

Jeden z najvyhľadávanejších výrazov medzi videami začína “How to…”, teda ľudia potrebujú návody. Ukážte im vo videu celý proces jednoducho krok za krokom, ako majú v jednotlivých situáciách postupovať, kde za kým ísť, čo vyplniť, ako namontovať či používať váš produkt a podobne.

Predstavte vaše služby či firmu cez osobnejší typ videa, ako je napríklad interview či váš osobný monológ o predstavení firmy. Alebo Vám pomôžeme natočiť sériu prednášok, kde môžete popísať vaše služby ešte podrobnejšie. Vaši zákazníci tak spoznajú vašu firmu oveľa lepšie.

Hľadáte niekoho, kto Vám pomôže zaznamenať najkrajší deň Vášho života či už v podobe videa alebo fotografií? Skúsení producenti sú v tejto situácii veľmi dôležití, pretože nikto nechce na svoj svadobný deň spomínať pri nekvalitnom videu.

Prehrať video

firemné video

Prehrať video

osobné videá

Prehrať video

3D prezentácia produktu

Prehrať video

Brand video

Prehrať video

HR video

Prehrať video

event video

Prehrať video

3D vizualizácia

Prehrať video

brand video

Prehrať video

prezentácie

Prehrať video

svadobné videá

Prehrať video

zachytíme čokoľvek

Prehrať video

brand video

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

« online marketing

« otvoriť

web & eshop »

otvoriť »