aplikácie

Vitajte vo svete moderných technológií, kde mobilné aplikácie dokážu čokoľvek. Či už by ste potrebovali HR aplikáciu, e-shop, zákaznícky portál, u nás sa predstavivosti medze nekladú. Navrhneme pre Vás nielen dizajn, ale pomôžeme aj s realizáciou a tvorbou aplikácie. 

Slider

hr a manažment

Digitalizácia firiem je aktuálne populárna hlavne kvôli mnohým výhodám, ktoré tento proces prináša. Napríklad, len vďaka jednoduchej HR aplikácii dokážete vašim zamestnanom uľahčiť komunikáciu, sprehľadniť a urýchliť proces informovania či získať ľahko dostupné analýzy a návrhy na zlepšenie pracovného prostredia. A to je ešte len začiatok. 

slife aplikácie video screenshot
Prehrať video

zamestnanecká aplikácia Slife Matador

online predaj

E-shopy sú momentálne prvotným riešením pri online nákupe, avšak čoraz viac sa do popredia dostávajú predajné mobilné aplikácie. Ich hlavnou výhodou je priamy, osobný kontakt s konkrétnym zákazníkom. Ten si môže v aplikácii nájsť nie len aktuálnu ponuku, ale aj získať nové zľavy či vernostné výhody, vďaka ktorým sa bude vždy rád vracať k nákupu u Vás.

mobilná aplikácia euroapp
Prehrať video

Mobilná aplikácia Eurosouvenir

vaša aplikácia

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám nezáväzne navrhneme možnosti a ponuku pre Vašu jedinečnú firemnú aplikáciu. Určite nájdeme spoločné riešenie, aby Vaša aplikácia mohla ožiť v našich rukách.

Vaša nová mobilná aplikácia?

Ochrana údajov & Cookies | Copyright © 2021 Verteco s.r.o.
Ochrana údajov & Cookies
Copyright © 2021 Verteco s.r.o.