webové stránky a e-shop

príťažlivé weby

Navrhujeme jedinečné dizajny, ktoré sú funkčné a príťažlivé pre klientov. Či už potrebujete moderný web, jednoduchý blog alebo kvalitný eshop.

rýchla produkcia

Pretože vieme vypracovať projekt ozaj rýchlo (a stále precízne), ak potrebujete niečo urgentne. Nikdy Váš deadline nezmeškáme, na to sa spoľahnite.

pod jednou strechou

Pretože Vám ušetríme množstvo času tým, že vieme vypracovať celý projekt pod jednou strechou, od dizajnu webu, cez jeho vytvorenie a nastavenie až po SEO či propagáciu.

dizajn a tvorba online eshopu

ako prebieha proces tvorby?

icon team

Úvodné stretnutie

Osobný kontakt je základ. Spoznáte nás, my vás. Povieme si základné veci a vypočujeme si vašu predstavu.

icon chatting

Efektivita na prvom mieste

E-shop môže fungovať aj bez technologických perličiek. Ale povedzte si sami – chceli by ste každému jednému zákazníkovi vytvárať samostatne faktúru? Chceli by ste nemať prehľad o sklade a nevedieť, kedy máte na sklade posledné tri kusy? Naše nadštandardné riešenia to všetko vyriešia za vás, nech sa vy môžete venovať hlavne biznisu a menej povinným papierovačkám.

icon ideas

Návrh riešenia

Keď už vieme, čo potrebujete, tak vieme navrhnúť aj optimálne riešenie. S e-shopom máme skúsenosti a vieme, čo potrebuje každý jeden e-shop pre ideálne fungovanie.

icon ideas

Online marketing

Po úspešnom spustení eshopu hra nekončí, práve začína. Zákazníci sa musia o vás hlavne dozvedieť, aby mohli u vás nakúpiť. Potrebujete sa ukázať a spropagovať. S tým Vám takisto vieme pomôcť a pamätajte, že online marketing je najdôležitejšia časť celého projektu. Pretože práve to naženie na portál zákazníkov, aby váš eshop profitoval.

icon design

Teraz dizajn

Ako iste viete, ľudia kupujú pekné veci. Pekné veci sa samozrejme ľuďom páčia, cítia sa v nich dobre. Takisto ako vo vašom novom eshope – pokiaľ ho spravíme ozaj pekný a užívateľsky prívetivý, budú predaje určite vyššie.

icon exchange

Testovanie a konzultácie

Eshop sme odovzdali a teraz nastávajú vaše pripomienky, nech je všetko podľa vašich predstáv. Budeme s Vami až dokonca a všetko doladíme tak, ako budete chcieť.

objavte

našu tvorbu

Už pre viacerých našich klientov sme vytvorili príťažlivé webové stránky a e-shopy. Pozrite s naše portfólio a napíšte nám pre viac informácií o Vašom novom webe.

Slider

prečo je e-commerce dobrá voľba?

banner eshop spotrebitelia
banner eshop online navštevy
banner eshop nákupy
banner eshop používatelia

chceli by ste o eshope vedieť viac?

prečítajte si online e-book

eshop ebook
Verteco:
ako na dobrý eshop

Čo treba spraviť pre to, aby ste v podnikaní cez eshop
úspešne prerazili aj vy?

Napíšte nám Váš email a my Vám knihu pošleme.

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

Ochrana údajov & Cookies | Copyright © 2021 Verteco s.r.o.
Ochrana údajov & Cookies
Copyright © 2021 Verteco s.r.o.