design na mieru

Custom grafika, aby ste vyzerali profi a moderne.

« fotografia

« otvoriť

reklamnE predmety »

otvoriť »

design na mieru

Custom grafika, aby ste vyzerali profi a moderne.

tvorba loga

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Tvorba loga je určite záležitosť, ktorú sa vyplatí vložiť do rúk skúsených grafikov. Či už ste začínajúci Start-up, malá firma alebo veľkopredajca, spôsob akým odprezentujete firmu Vašim zákazníkom je dôležitý. A Vďaka originálnemu a detailnému dizajnu loga, ktoré Vám tu vo Verteco s potešením vytvoríme, budete môcť meno Vašej firmy s hrdosťou vystavovať kdekoľvek na svete.

Čo tvorba loga zahrňuje?

Pre každú firmu je logo tou najdôležitejšou vizitkou. Správne navrhnuté a premyslené logo dokáže pripútať veľa pozornosti, prilákať nových zákazníkov či presadiť sa vo svete. Preto sa aj my snažíme vytvárať pre našich zákazníkov logo, ktoré odzrkadlí ich firemnú identitu. Pri tvorbe loga je preto veľmi dôležitá komunikácia s vami, spoznanie vašej firmy či jej pozíciu na trhu medzi konkurenciou. Na základe týchto informácií potom naši grafici navrhnú vhodné logo variácie.

Ak už je vybraný ten správny typ loga, vyhráme sa s farebnými variáciami a prevedeniami podľa palety z Vašej brand identity. Ak brand identitu nemáte ešte definovanú, radi Vám pomôžeme ju zadefinovať a vybrať tak pre vašu firmu tie najvhodnejšie farebné kombinácie. Vaše logo tak vynikne či na bielom papieri, tmavom pozadí alebo farebnom obrázku. Okrem toho pre Vás pripravíme aj rôzne logo formáty. Vďaka tomu budete môcť logo používať pri veľkoplošnej tlači, na vizitkách či na rôznych reklamných predmetoch.

A samozrejme, na čo niektoré firmy pri tvorbe loga zvyknú pozabudnúť, vytvoríme pre Vás aj logo ikonu. Tú totiž v modernom svete aplikácii, webov a e-shopov budete zaručene potrebovať.

platan logo dizajn tvorba loga
Z našej produkcii: tvorba brand identity pre Platan
verteco logo karter
Z našej produkcii: tvorba logo dizajnu pre Karter DuPont

Máte už logo, ale zišiel by sa Vám upgrade?

Doba sa mení a ňou aj možnosti a vizuály loga. Aj tie najznámejšie firmy menia svoj logo dizajn po čase tak, aby odpovedalo potrebám trhu. Preto aj modernizácia loga patrí medzi naše služby. Vaše staré logo prekreslíme, prevedieme do vektorovej formy a upravíme ho tak, aby odpovedalo moderným trendom a trhu.

V prípade potreby pre Vás vieme zabezpečiť aj servis obnovy celej firemnej identity, počnúc od loga, cez vizitky a katalógy až po reklamné predmety, ktoré zaručene potešia vašich klientov či zákazníkov. Odporučíme Vám tie najvhodnejšie technológie, grafiku a štýly pri tlači  alebo zabezpečíme samotnú tlač podľa Vašich potrieb.  

Aký budget si musíte na tvorbu loga pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva či už máte záujem o tvorbu loga alebo kompletnú tvorbu identity pre Vašu firmu. Grafika

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7. 

mobilné aplikácie

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Zmodernizujte Vašu firmu cez mobilné aplikácie. Doprajete tak Vašim pracovníkom, kolegom či zákazníkom jednoduchší prístup k Vám či k firme. Aplikácia vám pomáha otvárať nové dvere či už máte záujem o online predaj produktov alebo ponúkanie služieb priamo cez aplikáciu. Alebo o informovanie a komunikáciu zo zákazníkmi či manažment a interakciu s vašimi pracovníkmi a kolegami. Vo Verteco pre Vás vytvoríme mobilnú aplikáciu na mieru podľa vašich želaní a vy nebude musieť pohnúť ani prstom.

Prečo si vybrať mobilnú aplikáciu?

Moderná doba si vyžaduje moderné riešenie – určite ste túto vetu už počuli. A je v nej viac pravdy ako sa na prvý pohľad zdá. Svet mobilov a mobilnej technológie sa neustále posúva dopredu. Preto, ak máte záujem napredovať a posúvať Vašu firmu dopredu, mobilná aplikácia je určite tým správnym riešením. Zaručíte si tým pevnejšiu pozíciu na trhu, a to najmä do budúcnosti.

E-shop či zákaznícky servis cez mobilné aplikácie.

V prípade, že ste predajca alebo sa snažíte ponúkať svojim zákazníkom rôzne služby, vďaka aplikácii budete mať lepší kontakt s Vašimi zákazníkmi. A zároveň aj oni budú mať lepší prehľad o svojich objednávkach či rezerváciách. Cez aplikáciu im môžete ponúknuť aj výhodnejšie benefity a podnietiť tým väčší záujem o Vaše služby. Zlepšíte tým aj komunikáciu s Vašimi klientami, či už je to v pohode online kontaktu cez chat alebo notifikácie, vďaka ktorým budú vaši zákazníci ihneď vedieť o novinkách či ponúkaných zľavách.

Naši dizajnéri navrhnú aplikáciu presne podľa Vašich predstáv, no aby zároveň zapadla do Vašej firemnej identity a bola jednoduchá na používanie. Využívame moderné riešenia, preto Vám poradíme akým smerom máte ísť, aby ste dosiahli Váš cieľ a zákazníci radi vaše služby využívali.

banner aplikácia detaily
eurosouvenir mobilne aplikacie
Výber z Verteco produkcie: mobilná aplikácia Eurosouvenir.
banner aplikácia kolekcia

Firemná či HR aplikácia, ktorá vám uľahčí manažment?

Vo Verteco sa špecializujeme aj na rôzne HR a firemné mobilné aplikácie. Čo to znamená? Povedzme, že máte väčšiu firmu, a tak komunikácia so všetkými pracovníkmi je náročnejšia. Či už ide o organizáciu firemných eventov, šírenie firemných opatrení, organizácia práce alebo ponúkanie pracovných benefitov. Vďaka HR mobilnej aplikácii sme uľahčili komunikáciu s pracovníkmi či kolegami už nejednej firme.

Vaši pracovníci sa do mobilnej aplikácie budú môcť prihlásiť a nájsť si tam rôzne benefity určené práve pre nich. Budú sa môcť spojiť s inými kolegami, organizovať firemné eventy či firemné stretnutia. Aplikácia umožňuje aj nahlasovanie pracovných úrazov či problematické miesta na pracovisku. Rovnako budete môcť s Vašimi pracovníkmi rýchlejšie zdieľať nové firemné opatrenia, informovať ich cez notifikácie o rôznych novinkách, či špecificky poslať správu konkrétnej skupine zamestnancov či jednému zamestnancovi. Možnostiam sa medze nekladú. Naši programátori a dizajnéri navrhnú aplikáciu presne podľa Vašich predstáv, a preto je len na Vás, aké možnosti či služby by ste chceli cez aplikáciu svojim zamestnancom ponúknuť.

Hľadáte iný typ mobilnej aplikácie?

Možností, ktoré svet mobilných aplikácii ponúka je nespočetne. Preto aj malá firma dokáže nájsť využitie v týchto moderných riešeniach. Vo Verteco sa s Vami radi stretneme a preberieme si vaše možnosti na základe vašich predstáv či budgetu. Odporučíme vám tú najlepšiu cestu, vďaka čomu prilákate nových zákazníkov, predbehnete vašu konkurenciu a zlepšíte tak budúcnosť vašej spoločnosti.

Aký budget si máte na tvorbu mobilnej aplikácie pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva pre Vašu firmu. 

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7 :).

obalový dizajn

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Obalový dizajn je jedným z hlavných procesov pri tvorbe unikátneho a obľúbeného produktu. Vytvorenie správneho dizajnu si vyžaduje prácny proces na konci ktorého Vaši klienti budú držať v rukách jedinečný produkt, ktorý si rozhodne zamilujú. U nás vo Verteco si dávame extra záležať na spokojnosť nie len našich, ale aj vašich zákazníkov. Preto všetky obaly navrhuje tak, aby spĺňali všetky potrebné opatrenia, no zároveň boli potešením pre oko či dušu.   

Prečo je obalový dizajn tak dôležitý?

Mať dobrý a zdravý produkt je dôležité, ale ak ho neodejete do tých správnych šiat, zostane ležať nedotknutý na regáloch v obchodoch. Pri produktoch totiž veta: „Nesúď knihu podľa obalu“ vôbec neplatí, skôr opak je pravdou. Okolitá konkurencia je v dnešnej dobe príliš veľká, či sa jedná o regálový produkt alebo online predaj. Stačí pár klikov a človek si môže nájsť na internete hocičo behom pár minút. Preto je dôležité odprezentovať váš produkt tou správnou cestou. Zaručíte tak, že zákazníka zaujme už pri prvom pohľade, aj medzi množstvom iných produktov. Okrem toho, vo svete sociálnych sietí je veľkou výhodou, ak dokážete svoju konkurenciu predbehnúť vďaka zdieľaniam či like-om. Ak však vašim klientom neponúknete produkt, ktorý bude stáť za odfotenie, túto možnosť stratíte.  A tým zaručene aj vašich potencionálnych zákazníkov.

Ako tvoríme obalový dizajn vo Verteco?

Prvým, veľmi dôležitým krokom je stretnutie s Vami. Je pre nás dôležité spoznať vašu spoločnosť a firemnú identitu, spoznať váš cieľ či názory. Vďaka tomu vedia naši dizajnéri navrhnúť obalový dizajn, ktorý odprenzentuje nie len váš produkt, ale vašu celú spoločnosť. 

Každý jeden produkt je iný, či už svojimi špecifikáciami alebo dizajnom. Preto by aj jeho obal mal vyzdvihovať najmä jeho hlavné benefity. A okrem ochrany, by mal pôsobiť aj ako skvelé lákadlo pre zákazníka a byť tak vhodnou reklamou pre samotný produkt.  Prvotné návrhy, ktoré naši dizajnéri pripravia podľa vami zadaných informácií, vám následne pošleme. Následne si s vami prejdeme všetky pre a proti – čo sa vám páči, čo by ste naopak odstránili. Ak budete chcieť, môžeme zorganizovať aj prieskum medzi vašimi potencionálnymi zákazníkmi a odhaliť tak všetky muchy či problémy. Naši dizajnéri sa vám budú venovať až dokým nenájdeme to správne riešenie. 

obalový dizajn produkty guau
Výber z našej produkcie: obalový dizajn pre produkty Guau.

Aké benefity prinášame našim zákazníkom?

Tvorba obalu spočíva vo viac ako len obalovom dizajne. A zatiaľ čo iné firmy vám pomôžu s obalovým dizajnom, my našim klientom ponúkame rozsiahle grafické, propagačné a tlačiarenské služby. Vďaka tomu pre vás vieme zabezpečiť rôzne služby už ide o dizajnové návrhy, príprava tlačových podkladov a zabezpečenie samotnej tlači alebo nafotenie samotných produktov. U nás nájdete všetko pod jednou strechou za výhodné ceny. Rovnako vieme pomôcť aj pri propagovaní vašich produktov, tvorbu reprezentačných materiálov ako sú katalógy a letáky, vytvorenie platformy na predaj ako sú e-shopy či iné online spôsoby predaja alebo vytvorenie online kampane pre váš obchod či e-shop. 

obalový dizajn carloovka 3d modely
Výber z našej produkcie: 3D model obalového dizajnu pre Carloovka

Chceli by ste potešiť vašich zákazníkov, no aj prírodu?

Bio a ekologické produkty začínajú vládnuť svetu, no niekedy hoc produkty sú ekologické, ich obalový dizajn sa tomu ani náhodou nepodobá. Vo Verteco preto dbáme na to, aby obaly boli tvorené z vhodných materiálov a zákazníci ich tak s radosťou používali. Či už ide o znovu použiteľné materiály alebo ekologické spôsoby tlače, navrhneme vám to najvhodnejšie riešenie za výhodnú cenu.

Aký budget si máte na tvorbu obalového dizajnu pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva práve pre Vašu firmu. 

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7 :). 

katalógy a letáky

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Propagačné katalógy a letáky sú dôležitou súčasťou marketingovej stratégie mnohých firiem. Či už sa snažíte prezentovať vašu firmu ako celok, propagovať vaše produkty či služby alebo šíriť informácie a novinky o vašej spoločnosti, katalóg je vždy tým správnym riešením.

Katalógy a letáky - prečo je ich dizajn tak dôležitý?

Vaše katalógy a letáky môžu v ľuďoch vyvolať 2 rôzne reakcie: buď sa im zapáčia a radi si ich prečítajú, alebo ich použijú ako podložku na písanie. Všetko to záleží od toho, ako veľmi ich zaujme. A práve vtedy vchádza do hlavnej role dizajn. Len to správne rozloženie obrázkov a textov, v kombinácii so správnym farebným rozložením a font štýlom, dokáže váš katalóg či leták posunúť o niekoľko úrovní vyššie. Zaručíte si tým, že peniaze, ktoré na ich tlač vynaložíte nebudú premárnené. Ba naopak, môžu zabezpečiť určitý spätný príjem pre vašu spoločnosť v podobe nových zákazníkov či pracovných príležitostí a dohôd.

Kde a ako začať pri tvorbe katalógu či letáku?

Prvotný návrh rozloženia je dôležitým krokom pri dizajne katalógu. Je pri ňom však potrebné vedieť, na čo bude katalóg slúžiť. Hlavná otázka je aj, aký obsah budete cez katalóg prezentovať zákazníkom. A preto, skôr ako začnú naši grafici pracovať na prvotnom návrhu, spojíme sa s vami a preberieme všetky texty či obrázky, ktoré by ste do katalógu chceli zahrnúť. Ak ich nemáte alebo ste si nie istý, pomôžeme vám s tvorbou sloganov, nadpisov a samotných textov či s korektúrou textov. Nadpisy v katalógu či slogany na letákoch tak zákazníka zaujmú hneď pri prvom pohľade. 

Na základe ponúknutého obsahového materiálu naši grafici potom vytvoria návrhy katalógu či letáku, aby dokonale sedeli k vašej brand identite. Ak brand identitu ešte definovanú, radi vám pomôžeme ju zadefinovať či vytvoriť.  Pripravia všetky podklady a dotvoria všetky potrebné obsahové materiály ako sú chýbajúce grafy, obrázky, grafické prvky a iné.

katalógy a letáky guau
Výber z našej produkcie: produktový katalóg pre spoločnosť Guau.

HD fotografie pre potešenie oka.

Občas sa stáva, že hoc katalógy či letáky majú skvelé texty či grafické prvky, fotky na nich majú buď zlú kvalitu alebo sú nesprávne použité. A tým sa stratí celá emócia, ktorú ste sa snažili svojmu zákazníkovi odkomunikovať.  Či už sú to fotky fotografie produktov alebo firmy, zabezpečíme, aby boli v čo najlepšej kvalite. A ak budete mať záujem, môžeme pre vašu firmu vytvoriť aj profesionálne fotografie, ktoré budete môcť používať kedykoľvek. V našom tíme totiž máme aj skúsených fotografov a vlastníme tie najlepšie a najmodernejšie technológie na zachytenie profesionálnych HD fotografií.

labas HF fotografia Fresh obchod parkovisko
Výber z našej produkcie: HD fotografia pre obchodný dom FRESH.

Tlačenie a distribúcia. Ako na to?

Správny dizajn katalógu či letáku nespočíva len v grafickej úprave. Správny typ papiera či formát, dokáže ovplyvniť zákazníka viac ako sa vám môže zdať. A dokáže váš konečný budget ľahko ovplyvniť od pár centov do niekoľko eur. Našim klientom sa preto snažíme poradiť najvhodnejšie riešenie, aby nepremárnili peniaze a ich katalóg či leták vyzeral profesionálne. A hlavne, aby myšlienka, ktorú sa snažia odprezentovať, bola jasná aj vďaka jeho tvaru či použitému materiálu. Poradíme vám to najlepšie riešenie či už budete potrebovať len klasické nákupné letáčiky alebo luxusne vyzerajúce katalógy. Rovnako pre našich klientov zabezpečujeme aj tlač či distribúciu vytlačených materiálov.

Aký budget si máte na spoluprácu s nami pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva práve pre Vašu firmu. 

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7 :). 

sociálne siete

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Sociálne média sa v posledných rokov stávajú najviac využívanými reklamnými či marketingovými stratégiami pre mnohé veľké spoločnosti či malé lokálne firmy. Na rozdiel od online kampaní totiž ide o jednoduchý a lacný spôsob ako osloviť väčšie publikum či zostať v kontakte so zákazníkmi. Avšak, ich spravovanie či zriadenie nie je vždy jednoduché, hlavne ak nepatríte k technologickým typom či generácii Z.

Ako vytvoriť firemný profil, ktorý osloví?

Pri každom sociálnom profile je dôležitá najmä komunikácia. Spôsob, akým odkomunikujete informáciu či produkt cez sociálne médiá dokáže ovplyvniť aj záujem potencionálnych zákazníkov o vašu firmu či produkty. Na rozdiel od letákovej reklamy, ktorú vložíte ľudom do schránky či video reklamy, ktorú pustíte opakovane v televízore, váš sociálny profil musí byť niečo, čo ľudia sami budú chcieť vyhľadávať a opätovne navštevovať. Hoc dosiahnuť to nie je vždy jednoduché, ak nájdete tú správnu cestu, benefity, ktoré vám to môže priniesť sú nespočetné. A práve preto našim klientom radi odporúčame sociálne siete ako možnosť reklamy či komunikácie.

Sociálne siete - od založenia až po prvých fanúšikov.

Vo Verteco pracuje niekoľko sociálnych expertov, ktorí už poznajú všetky základné „know how“ ohľadom sociálnych médií.  Vďaka tomu našim klientom pomáhame zakladať úspešné sociálne profily. Je pre nás potešením spoznať vašu firmu a nájsť vhodný spôsob ako ju predstaviť novým zákazníkom.

Prvým krokom je nájsť správnu marketingovú kampaň. Spoznať váš cieľ a určiť si najvhodnejšiu cestu, ktorou ho dosiahneme. Na základe toho vyberieme vhodné sociálne siete alebo vhodné spôsoby reklamy – či už ide o vizuálne reklamy, slogany či PR materiál, neustálu komunikáciu zo zákazníkmi či online predaj. Každý nasledujúci krok je súčasťou premyslenej kampane, vďaka ktorej získate viacero nových zákazníkov.

sociálne siete správa
sociálne siete grafika
dáta vyhodnotenia sociálne siete

Čo potrebujete na tvorbu sociálnych kampaní?

Základom je cieľ. Je dôležité vedieť, k čomu chcete využívať vaše sociálne profily alebo čo za ich pomoci chcete získať. Potrebujete nových zákazníkov? Chcete zvýšiť návštevnosť vo vašom e-shope? Chcete prilákať čo najviac ľudí vaše eventy? Alebo je to niečo úplne iné? Nech už je to čokoľvek, ak sa nám podarí určiť váš cieľ, vytvorenie sociálnych profilov a reklamy je potom hračkou. Čo to zahrňuje?

Určite sa vám bude musieť vytvoriť originálne profily na určených sociálnych sietiach. Vytvoríme pre vás všetku potrebnú grafiku, cez profilové obrázky po reklamné bannery až po obrázky na nové príspevky. Ak chcete predávať produkty alebo reprezentovať firemné priestory či tím, naši fotografi sú vám k dispozícii. K peknej grafike patria aj dobré slogany či PR texty, ktoré oslovia.

Prepojenie na eshop či webstránku, podrobné analýzy a všetko iné potrebné na úspech.

Záleží len na vás. Niektorí z našich klientov potrebujú len jednoduché sociálne profily, kde môžu zákazníkov ponúknuť novinky či skontaktovať sa s nimi. Tento typ služieb využívajú najmä menšie firmy či živnostníci.  Vďaka tomu majú ich zákazníci jednoduchý prístup k novým informáciám, vedia si dohodnúť stretnutie, urobiť objednávku. A klienti si v vďaka tomu budujú svoje online profily. Vedia rýchlo a lacno zdieľať svoju prácu medzi ľuďmi, spoznať názory či feedback na ich prácu a zlepšovať tak svoj servis. Pre nich sú sociálne siete dôležitým komunikačným nástrojom, ktorý im pomáhame spravovať. 

Ak ide o väčšie firmy, tie už využívajú potenciály sociálnych médií na plno. Či už je to napojenie sociálnych profilov na ich webové stránky a e-shopy, vytváranie prehľadných analýz či pokročilých sociálnych  online kampaní, vo Verteco nachádzajú všetko pod jednou strechou.          

Aký budget si máte na tvorbu sociálnych profilov pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva práve pre Vašu firmu. 

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7 J. 

3d modely

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

3D modely ponúkajú vďaka pokročilým technológiám jednoduchý spôsob ako si vytvoriť predstavu o výrobkoch, evente či priestoroch bez toho, aby ste museli do toho museli vrážať tonu eur. Kedysi boli na toto určené 2D grafiky, ale vďaka možnostiam moderného sveta prináša 3D vizualizácia oveľa reálnejšie a detailnejšie riešenie.

Čo sú to 3D modely či 3D vizualizácia?

Povedzme, že idete organizovať nejaký event. Prenajmete si vhodné priestory a od majiteľa dostanete plán či fotografie priestorov. A potom sa tie plány pozriete a spýtate sa samých seba: “Ako sem zmestím toľko ľudí? Kde dám stoly a kde pódium? Ako to celé zorganizujem?“ A práve vtedy prichádza na rad 3D vizualizácia.

Na základe vami poskytnutých údajov naši programátori a grafici vytvoria 3D modely priestorov. A podľa vašich požiadaviek následne zorganizujú priestor tak, aby všetko sedelo. Postupne sa potom upravia všetky detaily, aby ste si vedeli event predstaviť do každého detailu. Vďaka tomu budete presne vedieť čo potrebujete ešte zohnať, kde čo umiestniť, ako postupovať či koľko budgetu si máte pripraviť.

3D modely výrobkov či predmetov.

Pre každú firmu sú ich výrobky najdôležitejšou súčasťou, preto sa snažia aby ich obsah bol kvalitný. Avšak, ak obal produktu nezodpovedá jeho vnútornej kvalite, výrobok stráca na svojej cene a aj popularite. Vďaka 3D vizualizácii vám ale vieme ponúknuť reálne prevedenie produktov ešte skôr ako uzrú svetlo sveta. Vďaka tomu môžete vybrať ten správny vizuál či spraviť čo najreálnejšie podložený prieskum medzi vašimi zákazníkmi. Vychytáte tak všetky dôležité muchy na vašich produktoch a zaručíte im popularitu medzi zákazníkmi či stabilné miesto na trhu ešte pred ich výrobou.  

3d model kittsse event
Výber z našej produkcie: 3D model pre K2 Kittsee

Aké typy 3d vizualizácie vo Verteco ponúkame?

Vzhľadom k tomu, že 3D vizualizácie majú enormné množstvo využitia, nie je žiaľ možné poskytnúť všetky typy 3D vizualizácie. Vo Verteco sa zameriavame najmä na vizualizáciu výrobkov a predmetov alebo eventov či iných väčších architektických projektov. V takomto prípade totiž vieme zabezpečiť našim klientom aj iné služby, ktoré s tvorbou výrobkov či eventov súvisia priamo u nás alebo vďaka našim spojencom za skvelé ceny. Naši grafici a programátori majú v tomto smere už niekoľko skúseností a preto, aby sme ponúkali naši klientom ten najkvalitnejší servis sa zameriavame práve na túto oblasť.

Posuňte váš e-shop či webstránku medzi elitu vďaka 3D vizuálom

Doba sa posúva, online svet je čoraz viac v popredí a hoc klasický e-shop je veľmi dobrou voľbou na predaj výrobkov či služieb, ak ponúkate originálny produkt, ktorého cena spočíva skôr v originalite a kvalite ako kvantite, mal by aj e-shop v ktorom ho predávate prezentovať túto ideu. Mnoho popredných značiek  preto využíva na predaj svojich výrobkov 3D konfigurátor priamo vo svojich e-shopoch. Či už ide 3D zobrazenie topánok, online konfigurátor šatníkov či dokonca poskladanie si vlastného originálneho dizajnu pre výrobok online. 3D konfigurátor predstavuje jedinečný spôsob ako predbehnúť konkurenciu, zaujať klienta a priniesť nezabudnuteľný zážitok z nákupu na vašich webových stránkach.

obalový dizajn produkty guau
Výber z našej produkcie: 3D model produktov pre Guau

Aký budget si máte na spoluprácu s nami pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva práve pre Vašu firmu. 

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7 :). 

web design

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Web dizajn vo Verteco znamená oveľa viac, ako len návrh webu na papieri. Ponúkame kompletné služby v oblasti webov či e-shopov – od klasického návrhu, cez vystavanie webstránky v online priestore, až po ich správu, obsluhu a zabezpečenie. Stačí, ak nám poviete, aký web by ste potrebovali alebo aké produkty sa chystáte predávať a o všetko ostatné sa postaráme náš tím vo Verteco. Vďaka naším šikovným kolegom dokážeme zabezpečiť aj kvalitné HD fotografie a videá vašich produktov či areálu firmy. Vaše stránky tak budú vyzerať ešte profesionálnejšie.

Ako prebieha proces tvorby web dizajnu vo Verteco?

Konzultácia a osobné stretnutie, aby sme s našim klientom prebrali všetky možnosti, budget a čo najlepšie spoznali ich identitu a názory, je pre nás prvým krokom pri tvorbe webu. A potom naši grafici strávia niekoľko hodín tvrdej práce na príprave kvalitného dizajnu vášho nového webu.

Navrhnúť web dizajn, ktorý bude esteticky príťažlivý, no zároveň praktický, ľahko prehľadný a lákavý pre zákazníka, je zložitejší proces ako sa prvý pohľad možno zdá. Je potrebné premyslieť správnu kombináciu farieb či umiestnenie objektov, aby návštevníka stránky lákalo preklikávať sa medzi podstránkami na vašom webe. Naši grafici berú pri tvorbe web dizajnu do ohľadu všetky možnosti, ktoré by mal moderný web či e-shop ponúkať.

Nasleduje tvorba webu v online svete, kde predstavený návrh webu prevedieme do online podoby. Na tomto kroku pracujú naši skúsení programátori, ktorý pre vás zabezpečia všetko od základov. Vašej webstránke pridajú potrebné efekty a postarajú sa, aby zážitok z Vašej stránky bol čo najpríjemnejší. Poradíme Vám aj ako si vybrať správny hosting či meno domény, či aké certifikáty si máte zakúpiť.

web Guau eshop web dizajn
Výber z Verteco produkcia: dizajn a tvorba e-shopu guau.sk

Web stránka je už vytvorená, je to všetko?

Ak nemáte v záujme preraziť v online svete, tak áno. Ak však chcete, aby ste vynikli medzi konkurenciou alebo chceli mať úspešný e-shop, je viac než dôležité mať na webe vytvorený správne fungujúci online marketing. Či už sa jedná o SEO hodnotenie v Google vyhľadávačoch alebo reklamy smerujúce na váš web, naši experti Vám radi poradia. Vieme pre Vás zabezpečiť jednoduchý online marketing cez rozsiahle online kampane a predaj. Rovnako Vám pomôžeme presadiť sa aj na sociálnych sietiach ako je Facebook či Instagram. Váš biznis tak bude v online svete dostupný každému bez obmedzenia.

web dizajn fleetware
Výber z Verteco produkcie: dizajn a tvorba web Fleetware

Aký budget si máte na spoluprácu s nami pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva či už máte záujem o tvorbu loga alebo kompletnú tvorbu identity pre Vašu firmu.  

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7. 

font dizajn

Shadow
Slider

U nás vo Verteco sa snažíme prinášať čo najlepšie grafické potešenie. Nech potrebujete čokoľvek, vždy sa snažíme nájsť vhodnú cestu na splnenie vašich požiadaviek. Preto, nech by ste potrebovali čokoľvek z grafického sveta, určite sa nám ozvite. A ak to bude v našich silách, s radosťou vám pomôžeme nájsť riešenie

Aký budget si máte na spoluprácu s nami pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva práve pre Vašu firmu. 

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7 :). 

iná grafika

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

U nás vo Verteco sa snažíme prinášať čo najlepšie grafické potešenie. Nech potrebujete čokoľvek, vždy sa snažíme nájsť vhodnú cestu na splnenie vašich požiadaviek. Preto, nech by ste potrebovali čokoľvek z grafického sveta, určite sa nám ozvite. A ak to bude v našich silách, s radosťou vám pomôžeme nájsť riešenie

Vizitky, stojany, reklamné predmety, videá,... všetko, na čo pomyslíte.

Videli ste online zaujímavý nápad, ktorý by ste chceli pre vašu firmu vyskúšať? Či už išlo o vizitky, reklamné predmety, stojany či bannery, radi vám pomôžeme vytvoriť niečo ešte originálnejšie. Naši grafici majú za sebou roky skúseností, a tak vedia pre vás vytvoriť či malú grafiku ako sú vizitky a menovky na svadbu až po obrovské billboardy či nástenné grafiky. Okrem toho Verteco zastrešuje široké spektrum služieb, ktoré vám vieme ponúknuť – od tvorby grafiky a zabezpečenie tlače, cez tvorbu videí, propagačného materiálu až po organizovanie eventov. A vďaka našim dobrým spojencom v rôznych odvetviach, ktorých vám vieme odporučiť za výhodné ceny aj omnoho viac. Práve preto u nás nájdete všetko pod jednou strechou, pohodlne a bez starostí.

Iná grafika vizitky platan
Výber z našej produkcie: dizajn avýroba vizitiek pre Platan

Aký budget si máte na spoluprácu s nami pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva práve pre Vašu firmu. 

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7 :). 

Napíšte nám