grafický dizajn

Grafický dizajn je hlavným dôvodom, prečo naše štúdio vôbec vzniklo. Našim klientom dokážeme zabezpečiť pod jednou strechou nie len rôzne grafické služby, ale aj iné online či printové služby, ktoré zjednodušia deň. Pozrite si naše portfólio a presvedčte sa, že sme správnym riešením aj pre Vás. 

tvorba loga

Logo je základom identity každej firmy. Zaujmite preto logom, ktoré predstaví vašu firmu na prvý pohľad bez akéhokoľvek slova. 

Vo Verteco Vám radi navrhneme unikátne logo, ktoré zaujme medzi konkurenciou. Ponúkneme Vám aj rôzne varianty či formáty, aby ste mohli Vaše nové logo používať vždy a všade s hrdosťou.

branding

Našim klientom pomáhame nájsť ich miesto na trhu cez jednoduchý, no detailne premyslený branding. Či už ide o vizitky, prezentácie alebo rôzne reklamné predmety, postaráme sa o to, aby bolo práve Vaše logo stredom pozornosti každého oka. 

objavte aj:

printová grafika

Môže sa Vám zdať, že printová reklama už vychádza z módy, no kvalitný katalóg či leták si ľudia vždy s radosťou prelistujú.

Klientom zabezpečujeme nie len kvalitný dizajn, ale aj printové služby podľa ich potrieb. Ba dokonca ponúkame aj zdigitalizovanie printovej grafiky, vďaka čomu sa nestratíte ani v online svete.

webový dizajn

Zabudnite na šablónové weby, na ktoré ľudia zabudnú už aj počas surfovania na nich. My sa zameriavame na každý detail, aby Váš nový web nebol len graficky príťažlivý, ale aj jednoduchý a prehľadný pre každého zákazníka.  

mobilné aplikácie

Vitajte vo svete moderných technológií, kde mobilné aplikácie dokážu čokoľvek. Či už by ste potrebovali HR aplikáciu, e-shop, zákaznícky portál, u nás sa predstavivosti medze nekladú. Navrhneme pre Vás nie len dizajn, ale pomôžeme aj s realizáciou a tvorbou aplikácie. 

sociálne siete

Online marketing nikdy nevyzeral lepšie. Vo Verteco Vám pomôžeme zaujať v online svete a prilákať tak nových fanúšikov. 

Navyše, okrem dizajnu ponúkame aj služby online marketingu, preto sa s nami o Vaše sociálne siete nemusíte vôbec báť!

návrh fontov

Buďte originálny. Urobte krok dopredu a predstavte vašu firmu v ešte originálnejšom šate s novým fontom vytvoreným na mieru pre Vás. 

obalový dizajn

Ponúkame kompletné služby od návrhu a 3D modelov cez realizácie a tlač nových obalov pre Vaše produkty.  

3d modely

3D návrhy patria medzi moderné spôsoby ako prestaviť a zaujať. Potrebujete prerobiť firemné miestnosti? Predstaviť nový produkt? Naštýlovať stánok pre konferenciu? Napíšte nám.

nenašli ste čo potrebujete?

Pre našich klientov často vytvárame rôzne typy grafického dizajnu. Milujeme dizajn a preto akákoľvek nová výzva nám prináša radosť. Napíšte nám, povedzte čo by ste potrebovali a určite nájdeme spoločné riešenie.   

Ochrana údajov & Cookies | Copyright © 2022 Verteco s.r.o.
Ochrana údajov & Cookies
Copyright © 2022 Verteco s.r.o.