Sme kreatívne štúdio Verteco

s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti grafického dizajnu.

grafika
a dizajn

Sme grafické štúdio Verteco s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti digitálu a grafiky. Naša práca nás baví a poznať to aj na výsledku našich prác. Preto sme jedno z mála štúdií, ktoré má politiku – vytvoríme ukážku a ak nebudete spokojní, neplatíte vôbec nič! Stojíme si totiž za kvalitou, ktorá je podmienkou, ak máme byť za niečo platení.

Navrhujeme nové vizuálne identity, logá, firemné katalógy, webstránky a mnoho iného. Na našich odborníkov sa môžete spoľahnúť aj v prípade 3D grafiky či pohybových animácií.

Dizajn manuál

Dizajn manuál je základným nástrojom pre zachovanie a posilnenie vizuálnej identity značky. Jeho presné a jasné usmernenia zabezpečujú, že je značka konzistentná, profesionálna a schopná efektívne komunikovať so svojím publikom v rôznych prostrediach a kanáloch.

Farby

Presné odtiene a kombinácie pre logo, pozadia a textové prvky. Ich konzistentné použitie zabraňuje rozporom v zobrazení značky.

Typografia

Štýl písma, veľkosti, odstupy a jeho aplikáciu v rôznych situáciách. Zabezpečuje jednotný vzhľad textov a ľahké rozpoznanie značky.

Grafické prvky

Pravidlá pre použitie loga, ikon, vzorov a ich správne umiestnenie. Tieto prvky sú základom identity značky a ich konzistentné využitie posilňuje zapamätateľnosť značky.

Digitálne médiá

Usmernenia pre online platformy, ako sú sociálne siete, webové stránky a mobilné aplikácie. Flexibilita a adaptabilita v digitálnom svete udržiava konzistentnú vizuálnu identitu.

branding

Našim klientom pomáhame nájsť ich miesto na trhu cez jednoduchý, no detailne premyslený branding. Či už ide o vizitky, prezentácie alebo rôzne reklamné predmety, postaráme sa o to, aby bolo práve Vaše logo stredom pozornosti každého oka. 

objavte aj:

tvorba loga

Logo je základom identity každej firmy. Zaujmite preto logom, ktoré predstaví vašu firmu na prvý pohľad bez akéhokoľvek slova. Radi vám navrhneme unikátne logo, ktoré zaujme medzi konkurenciou. Ponúkneme vám aj rôzne varianty či formáty, aby ste mohli vaše nové logo používať vždy a všade s hrdosťou.

Navyše, naša partnerská právnická kancelária vám pomôže zabezpečiť ochrannú známku vášho loga. Tento proces je kľúčovým krokom k ochrane identity vašej značky pred neautorizovaným použitím. S ich odbornou asistenciou budete mať zabezpečenú komplexnú právnu ochranu vášho loga. Služby tiež zahŕňajú poradenstvo a  zastupovanie v legislatívnych otázkach týkajúcich sa práv duševného vlastníctva.

webový dizajn

Zabudnite na šablónové weby, na ktoré ľudia zabudnú už aj počas surfovania na nich. My sa zameriavame na každý detail, aby Váš nový web nebol len graficky príťažlivý, ale aj jednoduchý a prehľadný pre každého zákazníka.  

mobilné aplikácie

Vitajte vo svete moderných technológií, kde mobilné aplikácie dokážu čokoľvek. Či už by ste potrebovali HR aplikáciu, e-shop, zákaznícky portál, u nás sa predstavivosti medze nekladú. Navrhneme pre Vás nie len dizajn, ale pomôžeme aj s realizáciou a tvorbou aplikácie. 

Pre vašu mobilnú aplikáciu vám naša partnerská právnická kancelária môže pomôcť zabezpečiť ochranu nápadu, v súlade s platnou legislatívou. Proces získania patentu alebo registrácie ochrannej známky pre aplikáciu je podstatný pre ochranu vášho duševného vlastníctva. S pomocou skúsených právnikov budete mať istotu, že váš nápad bude chránený proti neoprávnenému využívaniu. Vieme vám tak sprostredkovať kompletné právne služby pre zabezpečenie a ochranu práv spojených s vašou aplikáciou.

sociálne siete

Online marketing nikdy nevyzeral lepšie. Vo Verteco Vám pomôžeme zaujať v online svete a prilákať tak nových fanúšikov. 

Navyše, okrem dizajnu ponúkame aj služby online marketingu, preto sa s nami o Vaše sociálne siete nemusíte vôbec báť!

printová grafika

Môže sa Vám zdať, že printová reklama už vychádza z módy, no kvalitný katalóg či leták si ľudia vždy s radosťou prelistujú.

Klientom zabezpečujeme nie len kvalitný dizajn, ale aj printové služby podľa ich potrieb. Ba dokonca ponúkame aj zdigitalizovanie printovej grafiky, vďaka čomu sa nestratíte ani v online svete.

obalový dizajn

Ponúkame kompletné služby od návrhu a 3D modelov cez realizácie a tlač nových obalov pre Vaše produkty.  

návrh fontov

Font písma je sada grafických znakov, vrátane písmen, číslic a symbolov, ktoré majú jednotný vizuálny štýl. Fonty definujú vzhľad a formátovanie textu na počítači, tlači a iných médiách. Každý font má svoj jedinečný dizajn, čo ovplyvňuje, ako sú písmená a znaky vizuálne zobrazené na obrazovke alebo v tlači.

Buďte originálny. Urobte krok dopredu a predstavte vašu firmu v ešte originálnejšom šate s novým fontom vytvoreným na mieru pre Vás. 

3d modely

3D návrhy patria medzi moderné spôsoby ako prestaviť a zaujať. Potrebujete prerobiť firemné miestnosti? Predstaviť nový produkt? Naštýlovať stánok pre konferenciu? Napíšte nám.

previous arrowprevious arrow
verteco-graphics_26
verteco-graphics_26
next arrownext arrow
Shadow

ux design

Cieľom UX dizajnu  (tzv. dizajnu užívateľského zážitku – user experience)  je vytvoriť pre používateľa jednoduchý, efektívny, relevantný a všestranne príjemný zážitok. Používateľská skúsenosť sa vzťahuje na akúkoľvek interakciu používateľa s produktom alebo službou. Pri návrhu UX sa berie do úvahy každý prvok, ktorý túto skúsenosť utvára, ako sa pri ňom používateľ cíti a ako ľahko sa mu plnia požadované úlohy.

Naši návrhári UX kombinujú prieskum trhu, vývoj produktov, stratégiu a dizajn, aby vytvorili bezproblémové používateľské skúsenosti pre produkty, služby a procesy. Vytvárajú most k zákazníkovi a pomáhajú spoločnosti lepšie pochopiť – a naplniť – jeho potreby a očakávania.

Pozrite si ukážku

nášho webdizajnu

Naša produkcia je výsledkom tvrdej práce, kreativity a odborných znalostí. Pozrite si naše dielo sklobau.sk alebo objavte široké spektrum našich projektov. Inšpirujete sa a zvážte, ako by sme mohli pomôcť vašej firme rásť a dosahovať svoje ciele online. Staňte sa súčasťou nášho sveta webdizajnu a spoločne budeme tkať online úspech!

nenašli ste čo potrebujete?

Pre našich klientov často vytvárame rôzne typy grafického dizajnu. Milujeme dizajn a preto akákoľvek nová výzva nám prináša radosť. Napíšte nám, povedzte čo by ste potrebovali a určite nájdeme spoločné riešenie.   

Kreatívny svet Verteco

Vitajte v našom kreatívnom svete, kde sa myšlienky menia na vizuálne zážitky. Poďte sa s nami ponoriť do procesu a nástrojov, ktoré nás robia tým, kým sme.

Máme radosť z toho, čo robíme, a sme hrdí na nástroje, ktoré nám pomáhajú dosiahnuť naše ciele. Tešíme sa na možnosť zdieľať našu kreativitu a vášeň pre dizajn s vami!

Illustrator
IllustratorAdobe
Zobraziť viac
Illustrator je pre nás ako šikovné pero - vytvárame s ním nádherné návrhy, ikony a ďalšie grafické diela. Najlepšia časť? Môžeme ich použiť kdekoľvek a v akejkoľvek veľkosti! S radosťou sa pohybujeme medzi rôznymi aplikáciami, keď napríklad navrhujeme obal v Illustratori a potom ho prenesieme do Photoshopu, aby sme vytvorili maketu produktu. Pracujeme rýchlo a efektívne a vďaka integrovaným kurzom sa neustále zdokonaľujeme.
Photoshop
PhotoshopAdobe
Zobraziť viac
Photoshop je náš digitálny všestranný nástroj. Je to tu, kde vytvárame úžasné obrázky, bohatú grafiku a neskutočné umelecké diela. Photoshop je tiež dôležitým mostom medzi našimi aplikáciami, keď napríklad z Illustratora prenášame obaly na vytvorenie makiet produktov.
InDesign
InDesignAdobe
Zobraziť viac
V InDesigne vytvárame a publikujeme všetko od kníh a digitálnych časopisov až po elektronické knihy, plagáty a interaktívne PDF súbory. Aplikácia nám umožňuje navrhovať pôsobivé rozloženia pre tlač a digitálne médiá, ktoré pritiahnu čitateľov a udržia ich pozornosť až do konca. Sme tvorcami dôvtipných viacstranových dokumentov, kde text a obrázky spolupracujú, aby vytvorili ohromujúce magazíny, správy, elektronické knihy a ďalšie.
Predošlé
Ďalšie

Kto sme?

Sme kreatívne štúdio Verteco s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti digitálu a reklamy. Naša práca nás neuveriteľne baví a poznať to aj na výsledku našich prác. Preto sme ako jedno z mála štúdií, ktoré má politiku – ak nebudete spokojní, neplatíte vôbec nič! Stojíme si totiž za kvalitou, ktorá je podmienkou, ak máme byť za niečo platení. Neváhajte nám napísať a vyskúšajte si nás.

01

bez rizika

bez rizika

Platíte len v prípade, že sa Vám výsledok bude páčiť. Je na nás, aby sme doručili dobrú kvalitu.

02

overená kvalita

overená kvalita

Medzi našich klientov patria top firmy na Slovensku, takže sa o kvalitu nemusíte báť.

03

inovatívne riešenia

inovatívne riešenia

Naše práce robíme podľa najnovších štandardov a sledujeme všetky moderné trendy vo svete digitálu.

04

komplexnosť

komplexnosť

S nami už nepotrebujete hľadať dodávateľa na každú jednu oblasť osobitne. Ušetríte kopec času.

05

priaznivé ceny

priaznivé ceny

Nie sme najlacnejší, no u nás dostanete za rovnaké peniaze oveľa viac muziky.

06

osobné stretnutia

osobné stretnutia

Radi sa s Vami pri každom dôležitom kroku stretneme osobne, či u nás na pobočke alebo inom mieste

07

osobitý prístup

osobitý prístup

K našej práci pristupujeme ľudsky, vždy originálne a hlavne s unikátnosťou vytvorenou pre Vašu značku.

08

urgencie

urgencie

Ak niečo horí a musí to byť hotové "včera", my Vás podržíme. Na občasné zamakanie v noci či cez víkend sme zvyknutí.

ďalšie
služby

Už viacerým našim klientov sme pomohli vytvoriť to správne riešenie, a to len vďaka tomu, že naše služby a riešenia vyhovujú malým či veľkým firmám. 

Všetko zabezpečí náš tím právnych expertov a partnerov! Procesom vás budeme sprevádzať, aby bola expanzia čo najjednoduchšia a vy sa môžete sústrediť na podnikanie.

Všetko vybavíte pohodlne u nás! Máme externých overených partnerov v Nemecku, takže vieme poskytnúť maximálne komfortný proces pre vašu expanziu.

Hľadáte profesionálov v oblasti?

Našli ste ich

Kontaktujte nás ešte dnes a objavte najlepšie benefity, ktoré ponúkame našim klientom. Radi zodpovieme akékoľvek vaše otázky a poradíme vám čo najvýhodnejšie riešenie. Osobné konzultácie radi ponúkneme v našich kanceláriách v Bratislave, Žiline, Detve, Nitre či Košiciach  alebo priamo u vás vo firme.

Napíšte nám

info@verteco.sk

Zavolajte nám

+421 948 355 017

Navštívte nás:

Dunajská 4,
811 08 Bratislava

Štúrova 849,
962 12 Detva

Rosinská cesta 13,
010 08, Žilina

Štefánikova trieda 14
949 01 Nitra

Kukučínova 2
040 01 Košice

Nájdite nás online:

Napíšte nám a my sa vám ozveme späť.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Ochrana údajov & Cookies | Copyright © 2024 Verteco s.r.o. |
Ochrana údajov & Cookies | Copyright © 2024 Verteco s.r.o. |