preklad feedov pre e-shopy vďaka

ultimate translate

Potrebujete proložiť produkty, kategórie či iné texty na vašom e-shope? Radi Vám poskytneme vhodné riešenie vďaka ultimate translate od Verteco.

Preklad feedov

Podporované formáty: XML, CSV, TXT.

Preklad feedov a e-shopu na mieru

a podľa Vašich potrieb

Preklad XML feedov

Naši zákazníkom neponúkame len službu správa a spracovanie XML feedov, ale aj automatický preklad feedov. Vaše produkty či kategórie sa tak pri každom importe automaticky preložia do jazyka Vašich zákazníkov. 

Preklad e-shopu od základov

Pomôžeme Vám jednoducho a automaticky prekladať Váš e-shop do cudzieho jazyka. Nejde len o klasický preklad produktov, kategórií, ale napríklad aj preklad emailov pre zákazníkov, košíka, checkout stránky a iných dôležitých súčastí e-shopu. 

Prepojenie e-shopov

Niektorí naši klienti ponúkajú svoje produkty vo viacerých krajinách. Potrebujú tak mať svoje e-shopy preložené do viacerých jazykov či majú viacero e-shop s rôznymi doménami. Vďaka Ultimate translate im vieme zaručiť prepojenie a preklad týchto e-shopov a uľahčiť tak ich administráciu. 

Ponúkame aj

optimalizáciu a správu
e-shopov v jednom

Optimalizácia e-shopu a produktov

Skvelý e-shop sa nevyznačuje len dobrými produktami. Od prvého načítania až po sfinalizovanie objednávky, musí zákazník pociťovať pohodlie, rýchlosť a bezpečnosť. Tvorba e-shopu preto pre nás znamená viac ako len design a našim klientom ponúkame viacero možností v oblasti  optimalizácie, ochrany či SEO nastavení.  

SEO nastavenia a online marketing v každom jazyku

Chcete aby bol Váš e-shop viditeľný vo vyhľadávačoch? Chceli by ste pomôcť vytvoriť online kampaň či funkčné online reklamy? Nech je už Váš e-shop v akomkoľvek jazyku, postaráme sa o to. 

Správa a spracovanie XML feedov

XML slúžia buď na prepojenie e-shopu s vyhľadávačmi ako je napr. Heureka alebo vďaka nim dokážete ľahko prepojiť e-shop so skladom Vášho dodávateľa. Vaše produkty sa tak budú jednoducho importovať do e-shopu cez XML feed bez toho, aby sme museli čokoľvek meniť alebo nastavovať. 

referencie

Našu službu preklad feedov  využívanú na svojich e-shopoch viacerí naši zákazníci.
Pozriete si našu prácu a pridajte sa medzi nich ešte dnes. 

indiviuálny preklad

Potrebujete preložiť celý e-shop?

Napíšte nám nezáväzne o aký e-shop sa jedná, aké úpravy a preklady by ste potrebovali na e-shop zrealizovať a my Vám pošleme cenovú ponukku vyrobenú podľa Vašich potreb. 

preklad feedov

Nie ste si istý počtom znakov?

Pošlite nám nezáväzne Vaše súbory na preklad a my všetky znaky zrátame za Vás. Následne na to pre Vás vypracujeme vhodnú cenovú ponuku. A potom je už Vás či si naše služby vyberiete. 

Sme partnerom..

S tvorbou e-shopou a XML feedov máme mnohé skúsenosti, vďaka čomu sme sa stali aj oficiálnym Shoptet či Google partnerom.

Shoptet sa na slovenskom a českom trhu špecializuje na prenájom e-shopových riešení, ktoré sú obľúbené najmä pre jednoduché a intuitívne ovládanie. V súčasnej chvíli Shoptet pomáha podnikať už 28991 aktívnym e-shopom, čo je tretina všetkých internetových obchodov pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. 

A ako certifikovaný partner Googlu udržiavame vysoké  skóre optimalizácie na všetkých našich weboch a ponúkame mnohé iné služby v oblasti online marketingu, SEO optimalizácii a i.

Kontaktujte nás

Naše riešenie nielen navrhujeme, ale poskytujeme aj komplexnú implementáciu riešení od nápadu až po kvalitný e-shop.

spracovanie XML feedov