Sme kreatívne štúdio Verteco

s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti webu a e-shopu.

web
a e-shop

Sme grafické štúdio Verteco s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti digitálu a web dizajne. Naša práca nás baví a poznať to aj na výsledku našich prác. Preto sme jedno z mála štúdií, ktoré má politiku – vytvoríme ukážku a ak nebudete spokojní, neplatíte vôbec nič! Stojíme si totiž za kvalitou, ktorá je podmienkou, ak máme byť za niečo platení.

Navrhujeme jedinečné dizajny, ktoré sú funkčné a príťažlivé pre klientov. Či už potrebujete moderný web, jednoduchý blog alebo kvalitný e-shop. Pretože vieme vypracovať projekt ozaj rýchlo (a stále precízne), ak potrebujete niečo urgentne. Nikdy váš deadline nezmeškáme, na to sa spoľahnite.

Ušetríme množstvo času tým, že vieme vypracovať celý projekt pod jednou strechou, od dizajnu webu, cez jeho vytvorenie a nastavenie až po SEO či propagáciu.

ako prebieha proces tvorby?

icon team

Úvodné stretnutie

Osobný kontakt je základ. Spoznáte nás, my vás. Povieme si základné veci a vypočujeme si vašu predstavu.

icon chatting

Efektivita na prvom mieste

E-shop môže fungovať aj bez technologických perličiek. Ale povedzte si sami – chceli by ste každému jednému zákazníkovi vytvárať samostatne faktúru? Chceli by ste nemať prehľad o sklade a nevedieť, kedy máte na sklade posledné tri kusy? Naše nadštandardné riešenia to všetko vyriešia za vás, nech sa vy môžete venovať hlavne biznisu a menej povinným papierovačkám.

icon ideas

Návrh riešenia

Keď už vieme, čo potrebujete, tak vieme navrhnúť aj optimálne riešenie. S e-shopom máme skúsenosti a vieme, čo potrebuje každý jeden e-shop pre ideálne fungovanie.

icon ideas

Online marketing

Po úspešnom spustení eshopu hra nekončí, práve začína. Zákazníci sa musia o vás hlavne dozvedieť, aby mohli u vás nakúpiť. Potrebujete sa ukázať a spropagovať. S tým Vám takisto vieme pomôcť a pamätajte, že online marketing je najdôležitejšia časť celého projektu. Pretože práve to naženie na portál zákazníkov, aby váš eshop profitoval.

icon design

Teraz dizajn

Ako iste viete, ľudia kupujú pekné veci. Pekné veci sa samozrejme ľuďom páčia, cítia sa v nich dobre. Takisto ako vo vašom novom eshope – pokiaľ ho spravíme ozaj pekný a užívateľsky prívetivý, budú predaje určite vyššie.

icon exchange

Testovanie a konzultácie

Eshop sme odovzdali a teraz nastávajú vaše pripomienky, nech je všetko podľa vašich predstáv. Budeme s Vami až dokonca a všetko doladíme tak, ako budete chcieť.

objavte

našu tvorbu

Už pre viacerých našich klientov sme vytvorili príťažlivé webové stránky a e-shopy. Pozrite s naše portfólio a napíšte nám pre viac informácií o Vašom novom webe.

Dynamika na Vašom Webe

Interaktívne AI Animácie

AI animované obrázky na weboch sú dynamické a interaktívne, čím zvyšujú angažovanosť návštevníkov. Ich pohyblivosť a živosť pridávajú stránkam nový rozmer, čím prilákať pozornosť a udržujú záujem používateľov. Tieto animácie sú schopné vyjadriť komplexné myšlienky a emócie, čo zvyšuje ich efektivitu pri komunikácii s publikom. Vďaka nim sa webové stránky stávajú dynamickejšími a zaujímavejšími, čím vytvárajú nezabudnuteľný užívateľský zážitok.

Pozrite si ukážku

tvorby webu s verteco

Naša produkcia je výsledkom tvrdej práce, kreativity a odborných znalostí. Pozrite si naše dielo sklobau.sk alebo objavte široké spektrum našich projektov. Inšpirujete sa a zvážte, ako by sme mohli pomôcť vašej firme rásť a dosahovať svoje ciele online. Staňte sa súčasťou nášho sveta webovej tvorby a spoločne budeme tkať online úspech!

Online
e-shop

Online e-shop je elektronický obchod umožňujúci predaj a nákup tovarov a služieb cez internet.

Je ideálnym riešením pre podnikateľov, ktorí chcú rozšíriť svoje podnikanie do online prostredia. Využívať ho môžete kedykoľvek, aby ste oslovili širšiu a globálnu zákaznícku základňu, poskytli zákazníkom pohodlný spôsob nakupovania a zvýšili ziskovosť vášho podnikania. Naša služba tvorby eshopu vám pomôže vytvoriť profesionálne a atraktívne online obchodné prostredie, ktoré priláka zákazníkov a zvýši vašu konkurencieschopnosť. Začnite s nami svoju cestu k úspechu online a dosiahnite nové úrovne rastu pre vaše podnikanie.

chceli by ste o e-shope vedieť viac?

prečítajte si našu digitálnu knihu

eshop ebook
Verteco:
ako na dobrý eshop

Čo treba spraviť pre to, aby ste v podnikaní cez eshop
úspešne prerazili aj vy?

Napíšte nám váš email a my vám knihu pošleme úplne zadarmo.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

prečo je e-commerce dobrá voľba?

banner eshop spotrebitelia
banner eshop online navštevy
banner eshop nákupy
banner eshop používatelia

Chceli by ste

ponúkať produkty alebo služby cez e-shop?

Dajte nám vedieť. Vytvoríme pre vás jedinečný e-shop od základov na mieru podľa vašich predstáv a potrieb.

Kto sme?

Sme kreatívne štúdio Verteco s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti digitálu a reklamy. Naša práca nás neuveriteľne baví a poznať to aj na výsledku našich prác. Preto sme ako jedno z mála štúdií, ktoré má politiku – ak nebudete spokojní, neplatíte vôbec nič! Stojíme si totiž za kvalitou, ktorá je podmienkou, ak máme byť za niečo platení. Neváhajte nám napísať a vyskúšajte si nás.

01

bez rizika

bez rizika

Platíte len v prípade, že sa Vám výsledok bude páčiť. Je na nás, aby sme doručili dobrú kvalitu.

02

overená kvalita

overená kvalita

Medzi našich klientov patria top firmy na Slovensku, takže sa o kvalitu nemusíte báť.

03

inovatívne riešenia

inovatívne riešenia

Naše práce robíme podľa najnovších štandardov a sledujeme všetky moderné trendy vo svete digitálu.

04

komplexnosť

komplexnosť

S nami už nepotrebujete hľadať dodávateľa na každú jednu oblasť osobitne. Ušetríte kopec času.

05

priaznivé ceny

priaznivé ceny

Nie sme najlacnejší, no u nás dostanete za rovnaké peniaze oveľa viac muziky.

06

osobné stretnutia

osobné stretnutia

Radi sa s Vami pri každom dôležitom kroku stretneme osobne, či u nás na pobočke alebo inom mieste

07

osobitý prístup

osobitý prístup

K našej práci pristupujeme ľudsky, vždy originálne a hlavne s unikátnosťou vytvorenou pre Vašu značku.

08

urgencie

urgencie

Ak niečo horí a musí to byť hotové "včera", my Vás podržíme. Na občasné zamakanie v noci či cez víkend sme zvyknutí.

ďalšie
služby

Už viacerým našim klientov sme pomohli vytvoriť to správne riešenie, a to len vďaka tomu, že naše služby a riešenia vyhovujú malým či veľkým firmám. 

Všetko zabezpečí náš tím právnych expertov a partnerov! Procesom vás budeme sprevádzať, aby bola expanzia čo najjednoduchšia a vy sa môžete sústrediť na podnikanie.

Všetko vybavíte pohodlne u nás! Máme externých overených partnerov v Nemecku, takže vieme poskytnúť maximálne komfortný proces pre vašu expanziu.

Hľadáte profesionálov v oblasti?

Našli ste ich

Kontaktujte nás ešte dnes a objavte najlepšie benefity, ktoré ponúkame našim klientom. Radi zodpovieme akékoľvek vaše otázky a poradíme vám čo najvýhodnejšie riešenie. Osobné konzultácie radi ponúkneme v našich kanceláriách v Bratislave, Žiline, Detve, Nitre či Košiciach  alebo priamo u vás vo firme.

Napíšte nám

info@verteco.sk

Zavolajte nám

+421 948 355 017

Navštívte nás:

Dunajská 4,
811 08 Bratislava

Štúrova 849,
962 12 Detva

Rosinská cesta 13,
010 08, Žilina

Štefánikova trieda 14
949 01 Nitra

Kukučínova 2
040 01 Košice

Nájdite nás online:

Napíšte nám a my sa vám ozveme späť.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Ochrana údajov & Cookies | Copyright © 2024 Verteco s.r.o. |
Ochrana údajov & Cookies
Copyright © 2024 Verteco s.r.o.