prečítajte si

VÝBER SVADOBNÉHO FOTOGRAFA.

výber svadobného fotografa

K nezabudnuteľným dňom v živote človeka patrí svadobný deň. Výber svadobného fotografa je jedným z najdôležitejších aspektov. Poradíme vám, ako si vybrať toho najlepšieho pre vás. Verte nám, že aj po rokoch si poviete, že vaše video či fotografie sú tým najkrajším svedectvom svadobného dňa.

Výber svadobného fotografa je dôležitý !

Fotografa na svadbu si vyberte dôsledne. Vašu svadbu by mal fotiť človek, ktorého prístup sa vám páči. Fotograf vám musí byť sympatický aj ako človek, aby ste sa pri ňom cítili komfortne a uvoľnene. Veď práve on vás bude sprevádzať počas celého svadobného dňa ako tieň.  Vám aj vašim hosťom bude neprestajne v pätách, aby získal čo najprirodzenejší záber.

Bude sa snažiť čo najlepšie zachytiť všetky podstatné okamihy vzácneho dňa, ako aj emócie vašich hostí. Potrebujete profesionála, ktorý dokáže pracovať so svetlom. Avšak bude si musieť a poradiť aj s neposednými deťmi, so zádumčivými  babičkami, ako aj alkoholom posilnenými kamarátmi. Hľadáte človeka, ktorý sa vždy vynájde a nezaskočí ho žiadna nepredvídateľná situácia.  Je dôležité uvedomiť si, že fotograf pravdepodobne nebude patriť k najlacnejším položkám vášho svadobného rozpočtu. Preto si fotografa nájdite v dostatočnom časovom predstihu. Najskôr sa však pustite do prezerania umeleckých portfólií fotografických štúdii, a to najideálnejšie pol roka pred zvoleným termínom svadby. Ak chcete naozaj skúseného profesionála, neodkladajte  stretnutie, pretože títo bývajú vyťažení veľa mesiacov vopred.

Pokiaľ hľadanie kvalitného svadobného fotografa podceníte a čas vás už tlačí, skúste si pomôcť internetom, ktorý cez vyhľadávač ponúka kvalitu za dobrú cenu. Svadobný fotograf by mal byť schopný tvoriť krásne snímky nie náhodne,  ale opakovane. Mal by sa na internete prezentovať uceleným a logickým portfóliom a dobrým indikátorom kvality fotografa sú aj recenzie na jeho stránke. Skôr, ako si svadobného fotografa najmete, stretnite sa s ním, pretože osobné stretnutie veľa napovie  o vzájomných sympatiách, ktoré sú jednou z podmienok kvalitnej spolupráce. Nezabúdajte výber svadobného fotografa sa možno zdá ako malá súčasť no on je práve ten, ktorý vám zabezpečí hmotne spomienky, vyberte si správne.

Nech je váš svadobný deň podčiarknutý fotografiami a svadobným videom ako dôkazovým materiálom, ktorý vyčarí na vašich tvárach spokojný úsmev.  

Pokiaľ by vás zaujímalo ešte niečo viac ohľadom danej témy, tak nás neváhajte kontaktovať na našich stránkach: www.verteco.sk alebo yoursday.eu

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.