prečítajte si

NAJKRAJŠÍ SVADOBNÝ DEŇ BEZ STRESU

svadobny den

Užite si váš svadobný deň bez stresu. Stres zo svadobného dňa rozhodne neprispieva k pocitu šťastia po tom ako sa muž vášho života podujal na to, aby vám na prst nastokol vytúžený prsteň.

Kým poviete áno, pripomenieme vám svadobné trendy, ktoré vás môžu inšpirovať, a tak podčiarknuť dôležitosť dobre zorganizovaného svadobného dňa. Čo si vyberiete? Retro svadbu v ružovej farbe, svadbu na pláži alebo uprostred lesa? Fantázii sa medze nekladú a dobrý fotograf vás dokážete tiež inšpirovať.

svadobný deň bez stresu

Kedy začať plánovať, aby váš svadobný deň bol bez stresu ?

Ideálne je začať s prípravou približne rok dopredu, najmä preto, ak túžite po vysnívanej lokalite, ktorá je nevestami veľmi žiadaná, ak chcete svadobného fotografa a kameramana, ktorí sú často dlhodobo zabukovaní. Ak chcete tých najkvalitnejších dodávateľov s kompletným servisom, mali by ste si termín rezervovať s dostatočným predstihom. V prípade špičkových svadobných fotografov, svadobných kameramanov a floristov môžeme hovoriť minimálne o troch až štyroch mesiacov. Samozrejme, že sa svadba dá zorganizovať aj za kratší čas, ale klienti musia počítať s obmedzeným výberom dodávateľov a s kompromismi. 

Čo však v prípade, že máte na svadbu len oklieštený balík peňazí?
Svadba sa dá zorganizovať aj za menší balík peňazí, ale to je už postavené na type svadby. V takom prípade supervíziu svadobného dňa budúci manželia vkladajú nie do rúk svadobných agentúr, ale do rúk organizačne šikovného člena rodiny. Často to bývajú práve matky, ktoré sú dlhoročným organizovaním chodu rodiny zvyknuté menežovať a majú zručnosti potrebné na zorganizovanie svadby. Avšak aj v tomto prípade je nutné, aby niekto na seba prevzal výber svadobného fotografa, ako aj svadobného kameramana. Pri oklieštenom balíku peňazí túto úlohu často prevezme na seba budúci ženích.

Kde však hľadať ?

Internet či v odporúčaniach známych? Obidve odpovede sú správne. Čím viac informácii, tým väčšia je šanca, že objavíte toho najlepšieho svadobného kameramana, ktorý zabezpečuje aj fotografovanie svadby. Možno svadba s menším badžetom nebude prebiehať na pláži, ale aj svadba v tieni stromov na chalupe u babičky, má tiež svoje nepopierateľné čaro.
Ak tomu prispôsobí DJ hudbu, na svadobných fotografiách nájdete spokojné a usmiate tváre rodičov, priateľov, ako aj čerstvých mladomanželov.

Pokiaľ by Vás zaujímalo ešte niečo viac ohľadom danej témy, tak nás neváhajte kontaktovať na našich stránkach: www.verteco.sk alebo yoursday.eu a užite si váš svadobný deň naplno a hlavne bez stresu.

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.