prečítajte si

SVADOBNÉ FOTOGRAFIE

svadobne fotografie

Svadobné fotografie častokrát predstavujú spomienky na náš najkrajší deň v živote. Veľmi dobre si premyslime komu udelíme poctu zachytiť ho práve pre nás.

Asi neexistuje krajšia udalosť ako svadba. Sú to okamihy, ktoré si budeme pamätať celý život. Z času na čas si chceme tie špeciálne momenty, na ktoré sme sa tak dlho tešili, pripomenúť fotkami. S našim talentovaným tímom fotografov a editorov, sa budete pri pohľade na fotky cítiť ako pri cestovaní v čase.  Pred tým, než sa pustíme do spoločnej roboty, máme pre vás pripravených zopár odporúčaní. Tieto odporúčania vám pomôžu získať lepší obraz o tom, ako budeme fungovať počas vašej svadby.

Detailné svadobné fotografie

Mať aspoň 30 minút je dôležité. Dáva nám to najavo, že máme dostatok času na získanie dokonalej fotografie šiat, prsteňov, topánok, kytíc. Taktiež nám tento čas poskytuje príležitosť na zachytenie i tých najmenších detailov vášho dňa. Následne zachytíme zopár momentov z príprav nevesty a ženícha. To zahŕňa fotky make-upu, prípravy vlasov, ako aj úprimné okamihy, ktoré počas takej prípravy vzniknú. Tieto okamihy patria medzi emotívne a zábavné časti dňa, ktoré si radi pripomeniete. Hlavný fotograf je väčšinou pri neveste, zatiaľ čo druhý fotograf je so ženíchom.  Fotky výzdoby priestoru, kde sa bude nachádzať svadobná hostina zabezpečíme v priebehu pol hodiny ešte pred tým, ako do nej vstúpia hostia.

Individuálne portréty

Hneď po príprave je najlepší čas pre individuálne portréty nevesty a ženícha (osobitne). Okrem toho, že make-up a vlasy sú úplne čerstvo „nastajlované“, sa ešte nemusíte venovať hosťom a tak máme dostatok času na vytvorenie perfektných záberov.

Obrad a hostina

Po individuálnych portrétoch sa presúvame na miesto konania obradu, kde samozrejme zachytíme vaše ,,áno“, ako aj veľa ďalších milých detailov, ktoré už ku svadbám patria. Postaráme sa aj o fotografie z hostiny od vstupu novomanželov do miestnosti, cez prvý tanec, spoločné fotografie s rodinou a blízkymi až po zábavné momenty z tancovania.

Viac informácii hľadajte na www.verteco.sk alebo www.yoursday.eu, obráťte sa na nás s vašou myšlienkou a my sa posnažíme vám ju zhmotniť aby ste mali tie najkrajšie svadobné fotografie, vďaka, ktorým môžete spomínať celý život. .

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.