obalový dizajn

previous arrowprevious arrow
verteco-graphics_26
verteco-graphics_28
verteco-graphics_36
verteco-graphics_8
verteco-graphics_14
verteco-graphics_21
Slide
next arrownext arrow
Shadow

Obalový dizajn je jedným z hlavných procesov pri tvorbe unikátneho a obľúbeného produktu. Vytvorenie správneho dizajnu si vyžaduje prácny proces na konci ktorého Vaši klienti budú držať v rukách jedinečný produkt, ktorý si rozhodne zamilujú. U nás vo Verteco si dávame extra záležať na spokojnosť nie len našich, ale aj vašich zákazníkov. Preto všetky obaly navrhuje tak, aby spĺňali všetky potrebné opatrenia, no zároveň boli potešením pre oko či dušu.   

Prečo je obalový dizajn tak dôležitý?

Mať dobrý a zdravý produkt je dôležité, ale ak ho neodejete do tých správnych šiat, zostane ležať nedotknutý na regáloch v obchodoch. Pri produktoch totiž veta: „Nesúď knihu podľa obalu“ vôbec neplatí, skôr opak je pravdou. Okolitá konkurencia je v dnešnej dobe príliš veľká, či sa jedná o regálový produkt alebo online predaj. Stačí pár klikov a človek si môže nájsť na internete hocičo behom pár minút. Preto je dôležité odprezentovať váš produkt tou správnou cestou. Zaručíte tak, že zákazníka zaujme už pri prvom pohľade, aj medzi množstvom iných produktov. Okrem toho, vo svete sociálnych sietí je veľkou výhodou, ak dokážete svoju konkurenciu predbehnúť vďaka zdieľaniam či like-om. Ak však vašim klientom neponúknete produkt, ktorý bude stáť za odfotenie, túto možnosť stratíte.  A tým zaručene aj vašich potencionálnych zákazníkov.

Ako tvoríme obalový dizajn vo Verteco?

Prvým, veľmi dôležitým krokom je stretnutie s Vami. Je pre nás dôležité spoznať vašu spoločnosť a firemnú identitu, spoznať váš cieľ či názory. Vďaka tomu vedia naši dizajnéri navrhnúť obalový dizajn, ktorý odprenzentuje nie len váš produkt, ale vašu celú spoločnosť. 

Každý jeden produkt je iný, či už svojimi špecifikáciami alebo dizajnom. Preto by aj jeho obal mal vyzdvihovať najmä jeho hlavné benefity. A okrem ochrany, by mal pôsobiť aj ako skvelé lákadlo pre zákazníka a byť tak vhodnou reklamou pre samotný produkt.  Prvotné návrhy, ktoré naši dizajnéri pripravia podľa vami zadaných informácií, vám následne pošleme. Následne si s vami prejdeme všetky pre a proti – čo sa vám páči, čo by ste naopak odstránili. Ak budete chcieť, môžeme zorganizovať aj prieskum medzi vašimi potencionálnymi zákazníkmi a odhaliť tak všetky muchy či problémy. Naši dizajnéri sa vám budú venovať až dokým nenájdeme to správne riešenie. 

obalový dizajn produkty guau
Výber z našej produkcie: obalový dizajn pre produkty Guau.

Aké benefity prinášame našim zákazníkom?

Tvorba obalu spočíva vo viac ako len obalovom dizajne. A zatiaľ čo iné firmy vám pomôžu s obalovým dizajnom, my našim klientom ponúkame rozsiahle grafické, propagačné a tlačiarenské služby. Vďaka tomu pre vás vieme zabezpečiť rôzne služby už ide o dizajnové návrhy, príprava tlačových podkladov a zabezpečenie samotnej tlači alebo nafotenie samotných produktov. U nás nájdete všetko pod jednou strechou za výhodné ceny. Rovnako vieme pomôcť aj pri propagovaní vašich produktov, tvorbu reprezentačných materiálov ako sú katalógy a letáky, vytvorenie platformy na predaj ako sú e-shopy či iné online spôsoby predaja alebo vytvorenie online kampane pre váš obchod či e-shop. 

obalový dizajn carloovka 3d modely
Výber z našej produkcie: 3D model obalového dizajnu pre Carloovka

Chceli by ste potešiť vašich zákazníkov, no aj prírodu?

Bio a ekologické produkty začínajú vládnuť svetu, no niekedy hoc produkty sú ekologické, ich obalový dizajn sa tomu ani náhodou nepodobá. Vo Verteco preto dbáme na to, aby obaly boli tvorené z vhodných materiálov a zákazníci ich tak s radosťou používali. Či už ide o znovu použiteľné materiály alebo ekologické spôsoby tlače, navrhneme vám to najvhodnejšie riešenie za výhodnú cenu.

Aký budget si máte na tvorbu obalového dizajnu pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva práve pre Vašu firmu. 

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7 :). 

Máte záujem alebo otázky?

Oslovte nás tu!

Alebo nám zanechajte Váš email: 

website analysis image