katalógy a letáky

previous arrowprevious arrow
verteco-graphics_26
verteco-graphics_8
verteco-graphics_28
verteco-graphics_29
verteco-graphics_37
verteco-graphics_46
Slide
Slide
next arrownext arrow
Shadow

Propagačné katalógy a letáky sú dôležitou súčasťou marketingovej stratégie mnohých firiem. Či už sa snažíte prezentovať vašu firmu ako celok, propagovať vaše produkty či služby alebo šíriť informácie a novinky o vašej spoločnosti, katalóg je vždy tým správnym riešením.

Katalógy a letáky - prečo je ich dizajn tak dôležitý?

Vaše katalógy a letáky môžu v ľuďoch vyvolať 2 rôzne reakcie: buď sa im zapáčia a radi si ich prečítajú, alebo ich použijú ako podložku na písanie. Všetko to záleží od toho, ako veľmi ich zaujme. A práve vtedy vchádza do hlavnej role dizajn. Len to správne rozloženie obrázkov a textov, v kombinácii so správnym farebným rozložením a font štýlom, dokáže váš katalóg či leták posunúť o niekoľko úrovní vyššie. Zaručíte si tým, že peniaze, ktoré na ich tlač vynaložíte nebudú premárnené. Ba naopak, môžu zabezpečiť určitý spätný príjem pre vašu spoločnosť v podobe nových zákazníkov či pracovných príležitostí a dohôd.

Kde a ako začať pri tvorbe katalógu či letáku?

Prvotný návrh rozloženia je dôležitým krokom pri dizajne katalógu. Je pri ňom však potrebné vedieť, na čo bude katalóg slúžiť. Hlavná otázka je aj, aký obsah budete cez katalóg prezentovať zákazníkom. A preto, skôr ako začnú naši grafici pracovať na prvotnom návrhu, spojíme sa s vami a preberieme všetky texty či obrázky, ktoré by ste do katalógu chceli zahrnúť. Ak ich nemáte alebo ste si nie istý, pomôžeme vám s tvorbou sloganov, nadpisov a samotných textov či s korektúrou textov. Nadpisy v katalógu či slogany na letákoch tak zákazníka zaujmú hneď pri prvom pohľade. 

Na základe ponúknutého obsahového materiálu naši grafici potom vytvoria návrhy katalógu či letáku, aby dokonale sedeli k vašej brand identite. Ak brand identitu ešte definovanú, radi vám pomôžeme ju zadefinovať či vytvoriť.  Pripravia všetky podklady a dotvoria všetky potrebné obsahové materiály ako sú chýbajúce grafy, obrázky, grafické prvky a iné.

katalógy a letáky guau
Výber z našej produkcie: produktový katalóg pre spoločnosť Guau.

HD fotografie pre potešenie oka.

Občas sa stáva, že hoc katalógy či letáky majú skvelé texty či grafické prvky, fotky na nich majú buď zlú kvalitu alebo sú nesprávne použité. A tým sa stratí celá emócia, ktorú ste sa snažili svojmu zákazníkovi odkomunikovať.  Či už sú to fotky fotografie produktov alebo firmy, zabezpečíme, aby boli v čo najlepšej kvalite. A ak budete mať záujem, môžeme pre vašu firmu vytvoriť aj profesionálne fotografie, ktoré budete môcť používať kedykoľvek. V našom tíme totiž máme aj skúsených fotografov a vlastníme tie najlepšie a najmodernejšie technológie na zachytenie profesionálnych HD fotografií.

labas HF fotografia Fresh obchod parkovisko
Výber z našej produkcie: HD fotografia pre obchodný dom FRESH.

Tlačenie a distribúcia. Ako na to?

Správny dizajn katalógu či letáku nespočíva len v grafickej úprave. Správny typ papiera či formát, dokáže ovplyvniť zákazníka viac ako sa vám môže zdať. A dokáže váš konečný budget ľahko ovplyvniť od pár centov do niekoľko eur. Našim klientom sa preto snažíme poradiť najvhodnejšie riešenie, aby nepremárnili peniaze a ich katalóg či leták vyzeral profesionálne. A hlavne, aby myšlienka, ktorú sa snažia odprezentovať, bola jasná aj vďaka jeho tvaru či použitému materiálu. Poradíme vám to najlepšie riešenie či už budete potrebovať len klasické nákupné letáčiky alebo luxusne vyzerajúce katalógy. Rovnako pre našich klientov zabezpečujeme aj tlač či distribúciu vytlačených materiálov.

Aký budget si máte na spoluprácu s nami pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva práve pre Vašu firmu. 

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7 :). 

Máte záujem alebo otázky?

Oslovte nás tu!

Alebo nám zanechajte Váš email: 

website analysis image