3d modely

previous arrowprevious arrow
verteco-graphics_29
verteco-graphics_28
verteco-graphics_26
verteco-graphics_47
verteco-graphics_53
next arrownext arrow
Shadow

3D modely ponúkajú vďaka pokročilým technológiám jednoduchý spôsob ako si vytvoriť predstavu o výrobkoch, evente či priestoroch bez toho, aby ste museli do toho museli vrážať tonu eur. Kedysi boli na toto určené 2D grafiky, ale vďaka možnostiam moderného sveta prináša 3D vizualizácia oveľa reálnejšie a detailnejšie riešenie.

Čo sú to 3D modely či 3D vizualizácia?

Povedzme, že idete organizovať nejaký event. Prenajmete si vhodné priestory a od majiteľa dostanete plán či fotografie priestorov. A potom sa tie plány pozriete a spýtate sa samých seba: “Ako sem zmestím toľko ľudí? Kde dám stoly a kde pódium? Ako to celé zorganizujem?“ A práve vtedy prichádza na rad 3D vizualizácia.

Na základe vami poskytnutých údajov naši programátori a grafici vytvoria 3D modely priestorov. A podľa vašich požiadaviek následne zorganizujú priestor tak, aby všetko sedelo. Postupne sa potom upravia všetky detaily, aby ste si vedeli event predstaviť do každého detailu. Vďaka tomu budete presne vedieť čo potrebujete ešte zohnať, kde čo umiestniť, ako postupovať či koľko budgetu si máte pripraviť.

3D modely výrobkov či predmetov.

Pre každú firmu sú ich výrobky najdôležitejšou súčasťou, preto sa snažia aby ich obsah bol kvalitný. Avšak, ak obal produktu nezodpovedá jeho vnútornej kvalite, výrobok stráca na svojej cene a aj popularite. Vďaka 3D vizualizácii vám ale vieme ponúknuť reálne prevedenie produktov ešte skôr ako uzrú svetlo sveta. Vďaka tomu môžete vybrať ten správny vizuál či spraviť čo najreálnejšie podložený prieskum medzi vašimi zákazníkmi. Vychytáte tak všetky dôležité muchy na vašich produktoch a zaručíte im popularitu medzi zákazníkmi či stabilné miesto na trhu ešte pred ich výrobou.  

3d model kittsse event
Výber z našej produkcie: 3D model pre K2 Kittsee

Aké typy 3d vizualizácie vo Verteco ponúkame?

Vzhľadom k tomu, že 3D vizualizácie majú enormné množstvo využitia, nie je žiaľ možné poskytnúť všetky typy 3D vizualizácie. Vo Verteco sa zameriavame najmä na vizualizáciu výrobkov a predmetov alebo eventov či iných väčších architektických projektov. V takomto prípade totiž vieme zabezpečiť našim klientom aj iné služby, ktoré s tvorbou výrobkov či eventov súvisia priamo u nás alebo vďaka našim spojencom za skvelé ceny. Naši grafici a programátori majú v tomto smere už niekoľko skúseností a preto, aby sme ponúkali naši klientom ten najkvalitnejší servis sa zameriavame práve na túto oblasť.

Posuňte váš e-shop či webstránku medzi elitu vďaka 3D vizuálom

Doba sa posúva, online svet je čoraz viac v popredí a hoc klasický e-shop je veľmi dobrou voľbou na predaj výrobkov či služieb, ak ponúkate originálny produkt, ktorého cena spočíva skôr v originalite a kvalite ako kvantite, mal by aj e-shop v ktorom ho predávate prezentovať túto ideu. Mnoho popredných značiek  preto využíva na predaj svojich výrobkov 3D konfigurátor priamo vo svojich e-shopoch. Či už ide 3D zobrazenie topánok, online konfigurátor šatníkov či dokonca poskladanie si vlastného originálneho dizajnu pre výrobok online. 3D konfigurátor predstavuje jedinečný spôsob ako predbehnúť konkurenciu, zaujať klienta a priniesť nezabudnuteľný zážitok z nákupu na vašich webových stránkach.

obalový dizajn produkty guau
Výber z našej produkcie: 3D model produktov pre Guau

Aký budget si máte na spoluprácu s nami pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva práve pre Vašu firmu. 

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7 :). 

Máte záujem alebo otázky?

Oslovte nás tu!

Alebo nám zanechajte Váš email: 

website analysis image