prečítajte si

LOKALITA ČI SPRÁVNY SVADOBNÝ FOTOGRAF. AKO VYBRAŤ TO NAJLEPŠIE ?

svadobny fotograf

Lokalita či ten správny svadobný fotograf to sú jedny z najdôležitejších aspektov svadby. Romantické zábery či zábery v meste? Prísne zapnuté sako, alebo nedbalo pohodené v tráve? Túto dilemu nechajte na skúseného fotografa, ktorý po rozhovore s vami dokáže vybrať lokácie, kde by ste sa cítili príjemne, a teda svadobné fotografie by v tom prípade boli originálne a vy na nich autentickí.

Dobré zachytené spomienky vás vždy potešia,nenechajte to na náhodu ani tentokrát !

Svadobné koláče zjete, tortu rozkrájate, víno vypijete, ale všetko zostane na zázname a svadobných fotografiách. Preto je výber svadobného kameramana a fotografa jedným z najdôležitejších rozhodnutí pri plánovaní svadby.

Svadobný fotograf aj kameraman sú dôležití !

V prvom rade si pozrite doterajšiu tvorbu kameramana, ktorá je dostupná na internete, ako aj na jeho webových stránkach. Dáte na prvý pocit alebo chcete poznať aj technické detaily? To je na vašom rozhodnutí.

Hudba a najkrajšie zábery zo svadby by mali prerozprávať príbeh. Príbeh lásky ako aj vznikajúcej mladej rodiny. Preto je kvalitný kameraman zároveň aj dobrým režisérom. Je si vedomí, že výber rôznych uhlov pohľadu a dobrý strih, môžu svadobný záznam posunúť o level vyššie.

Svadobný film by nemal nudiť, mal by byť prekvapením nielen pre priateľov, ktorým sa ním budete chcieť pochváliť, ale aj pre samotných aktérov svadby. V uponáhľanej dobe nikto nebude mať čas ani chuť pozerať niekoľkohodinové videozáznamy zo svadby. Kvalitný svadobný film sa minutážou zmestí do hodiny, pretože vybrať podstatu a zostrihať film je ďalším ukazovateľom kvality špičkového svadobného kameramana.
Necítite sa pred kamerou uvoľnene, máte strach z toho, že sa na vás díva oko kamery? Nie ste jediní. Preto je veľmi dôležité, aby ste si so svadobným kameramanom ľudsky sadli, boli si vzájomne sympatickí a rozumeli si v zásadných veciach.

Vybrali ste si partnera na celý život. Veríme, že výber bol správny. Vyberte si dobre aj kvalitného kreatívneho svadobného kameramana a fotografa, aby ste mali ten najkrajší dôkaz jedného z najdôležitejších dní vo vašom živote. Vyberte si dobre!

Pokiaľ by Vás zaujímalo ešte niečo viac ohľadom danej témy, tak nás neváhajte kontaktovať na našich stránkach: www.verteco.sk alebo yoursday.eu. Dobrý svadobný fotograf a tá správna lokalita môžu zo svadby urobiť úplne iný zážitok.

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.