prečítajte si

Marketingová agentúra – prečo a ako si vybrať kvalitnú produkciu v roku 2021?

verteco kategória call centrum

Dobrý marketing pomôže rásť vašim dobrým nápadom. Je to alfa a omega úspešného biznisu. Ako ho vyšperkovať, aby bol dokonalý a prilákal zákazníkov? Je to veľmi jednoduché, stačí osloviť odborníkov, ako je naša marketingová agentúra Verteco. Máme niekoľkoročné skúsenosti v tejto oblasti a môžeme sa pochváliť spokojnými klientmi. Za zmienku určite stojí aj fakt, že ak by ste neboli spokojní s našou prácou, nezaplatíte nič. Za skúšku nič nedáte. Prečo to neskúsiť a neobjednať si nás? Ponúkame vám full servis od grafického dizajnu, tvorby web stránky a e-shopu, mobilných aplikácií na mieru až po online marketing a hr marketing.

Marketing a e-shop?

marketing
Logo dizajn pre street food Carloovka.


Hovorí sa, že dobrý e-shop predáva, stránka má, predsa prilákať zákazníkov ku finálnej kúpe produktu. Funkcie ako registrácia zákazníkov, newsletter, pop-up banner k tomu určite dopomôžu. Je dobre si premyslieť poslanie a výhody oproti konkurencii. Ak potrebujete web, e-shop s moderným dizajnom, ktoré zvýšia zisk, radi pomôžeme.

Našou prvou činnosťou bol grafický dizajn. Dobré logo by malo byť základom firemnej identity, musí na prvý pohľad zaujať a zároveň symbolizovať danú firmu. Niekedy je veľmi ťažké sa rozhodnúť o konečnej podobe loga, pre to vám vytvoríme viacero variant a formátov. Aby sa o vás vedelo, potrebujete prvotriedne vizitky, prezentácie či reklamné predmety, ktoré pre vás urobíme. Ponúkame aj tvorbu letákov, katalógov pre tých, ktorí neobľubujú internet a radšej si prečítajú niečo, čo môžu držať v rukách a spokojne si listovať. To všetko vám vieme vytlačiť vo vysokej kvalite ofset či digitálne.

Online svet marketingu

K dnešnej modernej dobe patrí aj mobilná aplikácia, ktorá značne uľahčí život používateľom. Všetky potrebné informácie nájdu rýchlo a pohodlne bez nutnosti otvárať prehliadač. Vytvoríme vám jej dizajn, ale aj ju zrealizujeme. Vytvoríme aj jednoduchú HR aplikáciu, ktorá je skvelým komunikačným prostriedkom. Navyše vám vieme nezáväzne vytvoriť aplikáciu podľa vašich predstáv.

Sociálne siete predstavujú skvelý priestor na zviditeľnenie značky, služieb či produktov. Nie nadarmo sa hovorí, že kto nie je na sociálnych sieťach ani nežije. Aj malé firmy môžu zaujať vo svete online marketingu, keď si nás nájmu na správu sociálnych sietí. Pohráme sa s grafikou vášho profilu, aby vyzeral úžasne.

Nekvalitné fotografie majú veľký vplyv na predaj, pre to je dobré objednať si niekoho, kto z nich urobí umelecké diela hodné obdivu. Profesionálne fotografie od nás sa stanú skvelým nástrojom propagácie vašej firmy. Ak chcete zaujať zákazníkov, vytvoríme vám zaujímavé produktové fotografie, ktoré sú dôležité pre zvýšenie predaja v e-shope. Fotíme aj svadby, stužkové a rodinné oslavy. Uchovajte si spomienky na tie najkrajšie či najdôležitejšie chvíle vášho života v podobe krásnych fotografií. K tomu vám vieme vytvoriť jedinečné menovky a pozvánky, maturitné tablá a natočiť video. U nás nájdete všetky služby, nemusíte tak strácať čas hľadaním iných firiem a radšej si môžete užiť svoj deň D do sýtosti.

Video produkcia pre každú príležitosť

Klienti si audiovizuálny vnem zapamätajú až o 80% lepšie ako hovorené alebo písané slovo. Momentálne je to najsilnejší marketingový nástroj, pretože video pozerá stále oveľa viac ľudí. Vyprodukujeme ho rýchlo a profesionálne. Video o firme  nemôže byť veľmi dlhé, optimálna dĺžka, ktorá vystihne podstatu je 60 až 120 sekúnd. Pritiahne vám nových zákazníkov, ktorí si o vás urobia reálnu predstavu.

Mobilný softvér Slife Sodecia

HR marketing na najvyššej úrovni

Potrebujete uloviť najlepšie talenty vo veľkom rybníku pracovného trhu? Náš HR marketing pozostáva z dvoch fáz. V prvej fáze sa zameriavame na získanie zamestnanca za využitia rôznych marketingových taktík a v tej druhej zase o jeho udržanie prostredníctvom videí, mobilnej aplikácie či webových stránok. 

Vyvinieme vám software priamo na mieru podľa požiadaviek a situácie. Pôsobili sme v rôznych oblastiach, v ktorých sme získali množstvo vedomostí, a preto nám záleží na splnení vašej potreby. Naše služby môžete využiť v nasledovných odvetviach: poľnohospodárstvo, smart city, energetika, IT a telekomunikácia, právne a poradenské služby, doprava a cestovný ruch, automobilový a ťažký priemysel a iné sektory.

Chcete mať krásnu kanceláriu či priestory vo firme? Kontaktujte nás a my vám urobíme interiérový dizajn miestnosti. Využívame 3D technológiu a môžeme tam zakomponovať aj firemný branding. V takomto prostredí budete mať radosť a chuť pracovať.

Ako sami čítate, portfólio našich služieb je veľmi široké. Naša práca nás baví, čo sa odzrkadľuje aj na jej výsledkoch. Objednajte si nás a určite neoľutujete. Prezentujte seba alebo firmu v tom najlepšom svetle, čo pre vás s nadšením urobíme.

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.