tvorba loga

previous arrowprevious arrow
verteco-graphics_26
verteco-graphics_48
verteco-graphics_29
verteco-graphics_49
verteco-graphics_29
verteco-graphics_50
verteco-graphics_54
next arrownext arrow
Shadow

Tvorba loga je určite záležitosť, ktorú sa vyplatí vložiť do rúk skúsených grafikov. Či už ste začínajúci Start-up, malá firma alebo veľkopredajca, spôsob akým odprezentujete firmu Vašim zákazníkom je dôležitý. A Vďaka originálnemu a detailnému dizajnu loga, ktoré Vám tu vo Verteco s potešením vytvoríme, budete môcť meno Vašej firmy s hrdosťou vystavovať kdekoľvek na svete.

Čo tvorba loga zahrňuje?

Pre každú firmu je logo tou najdôležitejšou vizitkou. Správne navrhnuté a premyslené logo dokáže pripútať veľa pozornosti, prilákať nových zákazníkov či presadiť sa vo svete. Preto sa aj my snažíme vytvárať pre našich zákazníkov logo, ktoré odzrkadlí ich firemnú identitu. Pri tvorbe loga je preto veľmi dôležitá komunikácia s vami, spoznanie vašej firmy či jej pozíciu na trhu medzi konkurenciou. Na základe týchto informácií potom naši grafici navrhnú vhodné logo variácie.

Ak už je vybraný ten správny typ loga, vyhráme sa s farebnými variáciami a prevedeniami podľa palety z Vašej brand identity. Ak brand identitu nemáte ešte definovanú, radi Vám pomôžeme ju zadefinovať a vybrať tak pre vašu firmu tie najvhodnejšie farebné kombinácie. Vaše logo tak vynikne či na bielom papieri, tmavom pozadí alebo farebnom obrázku. Okrem toho pre Vás pripravíme aj rôzne logo formáty. Vďaka tomu budete môcť logo používať pri veľkoplošnej tlači, na vizitkách či na rôznych reklamných predmetoch.

A samozrejme, na čo niektoré firmy pri tvorbe loga zvyknú pozabudnúť, vytvoríme pre Vás aj logo ikonu. Tú totiž v modernom svete aplikácii, webov a e-shopov budete zaručene potrebovať.

platan logo dizajn tvorba loga
Z našej produkcii: tvorba brand identity pre Platan
verteco logo karter
Z našej produkcii: tvorba logo dizajnu pre Karter DuPont

Máte už logo, ale zišiel by sa Vám upgrade?

Doba sa mení a ňou aj možnosti a vizuály loga. Aj tie najznámejšie firmy menia svoj logo dizajn po čase tak, aby odpovedalo potrebám trhu. Preto aj modernizácia loga patrí medzi naše služby. Vaše staré logo prekreslíme, prevedieme do vektorovej formy a upravíme ho tak, aby odpovedalo moderným trendom a trhu.

V prípade potreby pre Vás vieme zabezpečiť aj servis obnovy celej firemnej identity, počnúc od loga, cez vizitky a katalógy až po reklamné predmety, ktoré zaručene potešia vašich klientov či zákazníkov. Odporučíme Vám tie najvhodnejšie technológie a štýly pri tlači  alebo zabezpečíme samotnú tlač podľa Vašich potrieb.  

Aký budget si musíte na tvorbu loga pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva či už máte záujem o tvorbu loga alebo kompletnú tvorbu identity pre Vašu firmu. 

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7. 

Máte záujem alebo otázky?

Oslovte nás tu!

Alebo nám zanechajte Váš email: 

website analysis image