iná grafika

previous arrowprevious arrow
verteco-graphics_26
verteco-graphics_1
verteco-graphics_51
verteco-graphics_52
verteco-graphics_43
Slide
verteco-graphics_56
verteco-graphics_57
next arrownext arrow
Shadow

U nás vo Verteco sa snažíme prinášať čo najlepšie grafické potešenie. Nech potrebujete čokoľvek, vždy sa snažíme nájsť vhodnú cestu na splnenie vašich požiadaviek. Preto, nech by ste potrebovali čokoľvek z grafického sveta, určite sa nám ozvite. A ak to bude v našich silách, s radosťou vám pomôžeme nájsť riešenie

Vizitky, stojany, reklamné predmety, videá,... všetko, na čo pomyslíte.

Videli ste online zaujímavý nápad, ktorý by ste chceli pre vašu firmu vyskúšať? Či už išlo o vizitky, reklamné predmety, stojany či bannery, radi vám pomôžeme vytvoriť niečo ešte originálnejšie. Naši grafici majú za sebou roky skúseností, a tak vedia pre vás vytvoriť či malú grafiku ako sú vizitky a menovky na svadbu až po obrovské billboardy či nástenné grafiky. Okrem toho Verteco zastrešuje široké spektrum služieb, ktoré vám vieme ponúknuť – od tvorby grafiky a zabezpečenie tlače, cez tvorbu videí, propagačného materiálu až po organizovanie eventov. A vďaka našim dobrým spojencom v rôznych odvetviach, ktorých vám vieme odporučiť za výhodné ceny aj omnoho viac. Práve preto u nás nájdete všetko pod jednou strechou, pohodlne a bez starostí.

Iná grafika vizitky platan
Výber z našej produkcie: dizajn avýroba vizitiek pre Platan

Aký budget si máte na spoluprácu s nami pripraviť?

Vo Verteco sa snažíme vždy nájsť správne riešenie pre našich klientov a nájsť vhodný kompromis, aby ste neprečerpali Váš budget. Okrem toho máme aj rôzne balíčky služieb, preto sa vždy dá nájsť správna alternatíva práve pre Vašu firmu. 

Zaujali Vás naše práce? Alebo by ste sa chceli na niečo spýtať?

Určite nám napíšte. Naši klienti sú pre nás dôležití a preto sa s Vami radi kedykoľvek stretneme či si zavoláme, aby sme Vám poradili ako máte začať či postupovať. Ak by ste teda mali na nás nejaké otázky, potrebovali poradiť či dohodnúť si stretnutie, sme tu pre Vás 24/7 :). 

Máte záujem alebo otázky?

Oslovte nás tu!

Alebo nám zanechajte Váš email: 

website analysis image