prečítajte si

DIZAJN PREDÁVA!

Dizajn je častokrát tým najdôležitejším odrazovým mostíkom pri predaji tovaru či pri poskytovaní služieb.

Ani hrdzavé auto by ste predsa nechceli, dizajn je naozaj dôležitý.

Máte už dobrý produkt, super. Od tohto momentu začína naša práca. Ak máte dobrý produkt, my vám spravíme to, že sa vám bude dobre predávať. Všetko začína vonkajším vizuálom. Ani hrdzavé auto by ste nešli skúšať, aj keby všetky ostatné súčiastky v aute boli v poriadku. Proste, vonkajšok musí byť špičkový.

V dnešnej dobe je produktov veľa a ak chcete vyniknúť, musíte zaujať ešte predtým, ako váš produkt ľudia vyskúšajú. Teda dobrým dizajnom. Musí byť krásny, pretože človek má od prírody vlastnosť zbierať pekné veci. Dizajn musí samozrejme reflektovať odvetvie, cieľovú skupinu zákazníkov a aj samotný charakter produktu. Je to celá alchýmia, namiešať pekný a funkčný dizajn, ale to už nechajte na naše štúdio.

 Hrdzavé auto vonkajší dizajn je dôležitý

Ako udržať zákazníka na webe dlhšie?

Toto je alfa omega celého eshopu. Ak už človek na web príde, musí tam byť čo najdlhšie (zato dostanete od uja Googla veľmi pozitívne hodnotenie) a spraviť z čo najviac návštevníkov webu čo najviac zákazníkov.

Ako nato? Jednoducho. Váš web musí spĺňať všetky atribúty používateľsky príjemného webu. To je základ úspechu. Vtedy človek rád nakupuje, rád sa vracia, má k webu príjemné asociácie. Keď je web neintuitívny, riskujete odchod návštevníka, pretože ľudia v dnešnej dobe radšej nájdu iný eshop ako by si mali lámať hlavu napríklad nad zvláštnou kategorizáciou položiek. Doba je rýchlo a ak mu vy nedáte rýchlo čo chce, odíde. Nedopustite to. Dajte mu prípadne aj možnosť online chatu, nech vám napíše, čo hľadá alebo s čím by chcel poradiť.

Ak by vás zaujímalo niečo viac navštívte stránku : www.verteco.sk/www.verteco.cz

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.