prečítajte si

TVORBA WEB STRÁNKY

tvorba web stránky

Tvorba web stránky

Nie je taká jednoduchá ako sa na prvý pohľad zdá no ak chcete mať vlastnú musíte vedieť ako na to. Ja sám som si pred pár rokmi myslel, že si nainštalujem nejaký program, niečo navrhnem, nakreslím a po stlačení veľkého tlačidla spustiť bude všetko fungovať, ako má. Dovoľte mi dokázať vám, že som sa ozaj mýlil.

Najzákladnejšia a najdôležitejšia vec je dobrý nápad. Nasleduje vdýchnutie života. Na to je potrebné ho zhmotniť, nakresliť a tým vytvoriť oku lahodiacu grafiku. Kódovanie a programovanie je lepšie nechať na odborníkov. Počítačový laik sa bude dlho pozastavovať nad tým ako zo zdrojového kódu (napr. HTML) môže vzniknúť aj to, čo práve čítate.

Pokiaľ však stránku nebudete môcť sami upravovať bude vám úplne na nič a práve preto je žiadúce ju spojiť s CMS systémom. Pri tomto systéme nepotrebujete poznať zdrojový kód. Stačí vám len chuť tvoriť, meniť a písať články. Predpokladám, že vaším hlavným cieľom je, aby vaša stránka mala, čo najvyššiu návštevnosť. Je potrebné ju naplniť kvalitným obsahom a zoptimalizovať ju tak, aby ju vyhľadávače nemali problém zaindexovať (uložiť v pamäti).

Pri tvorbe stránky je dôležité uvažovať aj nad tým, že množstvo návštevníkov ju navštívi aj z mobilného telefónu a z tohto dôvodu je nevyhnutné web zoptimalizovať aj na takéto rozlíšenie. Je dôležité, aby stránka bola uložená na serveroch, ktoré zabezpečia jej 100% fungovanie aj o polnoci.

tvorba web stránky

Pokiaľ je stránka naplnená kvalitným obsahom, dobre zoptimalizovaná a otestovaná vo všetkých webových prehliadačoch tak je dostatočne pripravená na vypustenie do webového sveta.

Tvorba web stránky bude s našou pomocou jednoduchšia. Konktaktujte nás prostredníctvom našich stránok: www.verteco.sk / www.verteco.cz Budeme potrebovať len vašu dôveru a čas.

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.