prečítajte si

VIDEO PRE FIRMY DNES UŽ ZNAMENÁ VIAC AKO LEN REKLAMA

video

Hoc správna video reklama dokáže zachytiť pozornosť vašich zákazníkov, v dnešnej dobe je veľmi namáhavé dosiahnuť to, aby sledovateľ nestlačil tlačidlo „SKIP“ alebo „MUTE“, kým ju pozerá. A z vašej reklamy sa tak veľmi rýchlo dokáže stať len veľmi drahé pozadie v živote vašich zákazníkov.

VIDEO PRODUKCIA

Každý producent videa vie, že ak video nedokáže zaujať v prvých sekundách, počet vzhliadnutí na ňom bude ohromne nízky. Ľudia modernej doby sú uponáhľaný a nechcú strácať čas pozeraním nudnej či nezaujímavej reklamy. Naopak, potrebujú niečo, čo ich vytrhne z ich reality. Čo im dá možnosť snívať a čo im ulahodí na zmysloch. Video im musí dať pocit, že to čo vidia môžu vlastniť alebo zažiť, hoc sa nepohnú spred obrazovky. Preto je pri tvorbe videa dôležitý každý jeden krok, od samotného scenára, cez použitú video techniku a spracovania videa, až k jeho správnemu umiestneniu, aby ho mohli vidieť tí správni ľudia.

Pri každom type videa sa musí postupovať s osobitým prístupom. Ak natáčate pre vašich zákazníkov, je potrebné im čo najvhodnejšie ponúknuť vaše služby či produkt. Ak sa chystáte predstaviť vašu firmu budúcim pracovníkom či partnerom, video vás musí zobrazovať ako tých správnych kandidátov pre ich budúcnosť.

Dosiahnuť však tieto efekty nie je vždy jednoduché. Talentovaní kameramani, akých máme aj tu vo Verteco, už vedia, aký uhol musia použiť alebo aký typ kamery sa hodí na ktorý záber. Šikovní editori potom premenia tieto zábery na jedinečný zážitok s pozerania. Dosiahnu to výberom tých správnych okamžikov či toho správneho podmazu, ktorý to na nový level. A nakoniec šikovní marketéri použijú všetky svoje skúsenosti na to, aby vytvorili vhodnú marketingovú kampaň. Vaše video tak bude vidieť čo najviac ľudí. A vaše peniaze, ktoré miniete na jeho výrobu, tak nezmiznú zo zlým rozhodnutím a premárnenou šancou posunúť vašu firmu k lepšej budúcnosti.      

Ak vás článok zaujal navštívte našu stránku a nechajte sa inšpirovať. www.verteco.sk/ www.verteco.cz

Zaujala Vás naša práca?

Napíšte nám

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.